Vonios kambario įranga: kuo reikėtų apsirūpinti?

Autorius:

publikuota:
vonios kambario įranga

Rengiant vonios kambarį ar jį remontuojant, daug dėmesio skirti reikėtų ne tik interjerui ir apdailos medžiagų pasirinkimui, bet ir vonioje kitiems svarbiems elementams. Vonios kambario įranga ir jos pasirinkimas – labai svarbus darbų etapas. Jį reikėtų iš anksto planuoti, o renkantis įrangą, įvertinti ne tik kainą ar išvaizdą.

Svarbiausi įrenginiai

Kuriant vonios kambarį, pirmiausia reikėtų turėti labai aiškų vonios kambario projektą. Jame būtų galima iš anksto numatyti, kur stovės kokie daiktai, kaip bus paskirstytos kambario erdvės. Pavyzdžiui, kurioje vietoje bus statoma dušo kabina arba vonia. Kiek vietos aplink šią erdvę bus palikta ir kaip arti jos turėtų būti praustuvas ar klozetas. Labai svarbu iš anksto žinoti tikslius išmatavimus, kad galėtumėte pasirinkti Jums tinkančią vonios įranga. Nes ji gali būti įvairių išmatavimų.

Be to, iš anksto suplanuodami projektą, išvengsite nemalonių situacijų jau nusipirkus reikiamas prekes. Pasitaiko atvejų, kai parduotuvėje išsirinkę įrangą klientai neįvertina, jog ne visi jos elementai tinka jų kambariui.

Geriausia, jeigu vonios projektą kursite su profesionalų pagalba. Jie galės patarti ne tik kaip išplanuoti vonią, bet ir kokius sprendimus priimti. Pavyzdžiui, kokiu atveju geriau rinktis dušo kabiną, o kada – vonią. O gal Jūsų vonios erdvė tokia didelė, kad gali tilpti ir tai, ir tai. Tai ypač patogu, jeigu namuose – daug vaikų.

Ne viskas bus sukomplektuota

Pradedant remontą, reikėtų įvertinti, ar visą reikiamą įrangą esate įsigiję. Labai svarbu žinoti, kad tokie elementai, kaip praustuvų ar vonių sifonai, įvairūs vandeniui pajungti reikalingi santechnikos priedai, šlangelės ir kiti panašūs dalykai neparduodami kartu su praustuvu ar vonia. Visu tuo reikės pasirūpinti patiems. Nepamirškite ir maišytuvų. Geriausia, jeigu dėl tokių prekių pirkimo pasitartumėte su santechniku, kuris atliks darbus vonioje. Jis iš anksto įvertint, kokia papildoma vonios kambario įranga reikalinga, kad darbai judėtų į priekį.

Kuo pasirūpinti papildomai?

Žinoma, jog svarbiausi vonios elementai yra dušas, vonia, praustuvai, klozetas ir bide. Tačiau ir be šių svarbių pirkinių, vonioje dar nemažai ko gali prireikti. Tai yra gyvatukas, kuris atstotų rankšluosčio džiovintuvo funkciją. Taip pat tokie pirkiniai, kurie nelaikomi vonios kambario įranga. Tai visa vonioje esanti technika. Tai yra skalbimo mašina, džiovyklė, rankų džiovintuvas, vėdinimo sistema ir kt. Visi šie elementai labai svarbūs ir planuojant vonios projektą, juos taip pat reikia įtraukti į pirkinių sąrašą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *