Žydinčios gėlės interjero akcentas

Autorius:

publikuota: ,
interjeras

Žydinčios gėlės ir natūrali žaluma vis labiau puošia būsto erdvę. Vazoninių augalų su dekoratyviniais lapais ir žydinčių egzotinių rūšių įtraukimas į interjerą yra vienas iš efektyviai veikiančių šiuolaikinio dizaino metodų. Puiku, kai yra galimybė turėti žiemos sodą ar susikurti augalų kompozicijas, bet, kad kambarys atrodytų įspūdingai, nebūtina jo perpildyti žaluma- užtenka prie interjero priderinti pavienius įspūdingesnius augalus. Augalams augant pavieniui tenka visa atsakomybė puošti ir kartais net keisti interjerą. Planuojant būsto erdvę vertėtų iš anksto, dar projektuojant patalpas numatyti augalams skirtą vietą- svarbu parinkti apšvietimą, drėkinimą ir kitas sąlygas. Kuriant interjerą galima naudoti ir įvairius stovus gėlėms. Jie gali būti netgi kabinami ant lubų tarsi šviestuvai, kabančių gėlių kompozicijos padidina erdvę, kambarys atrodo aukštesnis. Žinoma puošnumo suteiks ir originalus vazonas.

Gožis ir nauda

Dailios augalų kompozicijos suteikia ne tik puošnumo, bet ir naudos-vieni augalai gerina savijautą, kiti didina darbingumą, treti valo orą. Pavyzdžiui, orą valo palergonijos, agavos, alavijai, begonijos, o vazone žydinčios chrizentemos iš kambario oro, pašalina net apie 50-70proc. mikrobų.

Prabangios rožių puokštės

Rožės yra puiki galimybė nustebinti save arba savo artimąjį. Šios gėlės yra tokios ypatingos, kad kiekvienai jų net yra skirta speciali reišmė pagal  spalvą, apie jas kuriamos įvairios istorijos ir mitai. Klasikinė puokštė iš raudonų rožių- prabangi ir nepriekaištinga dovana, kuri papaskos apie jūsų nuoširdžius jausmus ir emocijas. Šia prabangia puokšte galima papuošti kambarį, kuris pripildys jį šilumą ir jaukumu su šviežiai  skintų gėlių aromatu. Karališkų rožių  puokštė- klasikinė ir elegantiška, joje slypi ne tik meilė, bet ir jėga, ir galia, todėl tai gali būti  dovana tiek vyrams, tiek moterims. https://geliubutikelis.lt/kategorijos/prabangios-roziu-puokstes/

Miegančios rožės po kupolu

Miegančios rožės po kupolu- puikus pasrinkimas ieškantiems kompozicijos, kuria norite papuošti stalą. Tai gali būti gražiausias ir svarbiausias gimtadienio, vestuvių arba Kalėdinio stalo akcentas. Paprasčiausiai rožė gali suvienyti žmones, paskatinti juos džiaugtis nuostabiomis akimirkomis bei dalintis jausmais.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *