Vonios kambario baldai

Autorius:

publikuota: ,

Ne vienam žmogui parduotuvėje dairantis į baldus kyla klausimas, kodėl vonios kambario baldai tokie brangūs. Bene pagrindine to priežastimi galima būtų įvardinti tai, kad vonios kambario baldai turi būti nepalyginam atsparesni drėgmei nei bet kurios kitos patalpos baldai, o tuo pat metu dar ir kompaktiški, patogūs bei išvaizdūs.

Drėgmei atsparūs baldai yra gaminami naudojant specialias technologijas bei medžiagas, kurios didina gamintojų išlaidas, prekės savikaina pakyla, o dėl to, žinoma, ir klientai turi sumokėti daugiau nei už įprastus baldus, kurie nėra atsparūs dideliam kiekiu drėgmės.

Verta pastebėti, kad radus pigesnius, iš pirmo žvilgsnio labai panašius vonios kambario baldus skubėti jų pirkti neverta. Prieš tai reikia įsitikinti, ar tai tikrai drėgmei atsparūs ir vonios patalpoje tinkami naudoti baldai. Tą geriausiai įrodo baldų gamintojo pateikiami sertifikatai ir garantijos, be kurių dabar sunku įsivaizduoti bet kokį didesnės vertės pirkinį.

Kokybiški vonios kambario baldai puikiai tinka naudoti tiek vonios kambaryje, tiek tualete, jei jis atskiras. Visuomet yra patogu turėti papildomą spintelę, kurioje galima tvarkingai susidėti įvairiausias valymo priemones, asmens higienos reikmenis, o ant kriauklės krašto paliktas dantų šepetėlis tikrai neatrodo geriau nei pakabintas ant specialaus laikiklio, kuris nors ir labiau yra aksesuaras, neretai siūlomas kartu su vonios baldais.

Baldų vonioje neturėtų būti per daug, tereikia jų tiek, kad užtektų susidėti visiems reikalingiems daiktams, kurių neturėtų matytis tik atvėrus vonios kambario duris. Žinoma, erdvesnius vonios kambarius turintys asmenys gali įsirengti ir didesnes spintas, kuriuose puikiai tilps Jūsų turimi rankšluosčiai, galėsite paslėpti savo chalatą ar skalbinių krepšius, o turintys vaikų tikrai ras kuo užpildyti vonios kambaryje esančią spintą, spinteles ir kitus baldus. Savaime suprantama, mažesnėse voniose daug vonios baldų tikrai nepavyks sutalpinti, tačiau viena spintelė tikrai turėtų tilpti. Dažniausiai ji yra kabinama virš kriauklės, o ant durelių ar vietoj jų naudojami veidrodžiai, tad vienu metu nušaunami du zuikiai – turima ir spintelė, ir veidrodis vonioje, kuris praverčia vyrams skutantis, o moterims gražinantis prieš šventes ar renginius.

Tiems, kurie įsirengia tik dušo kabiną atsiranda daugiau vietos, dažniausiai erdvę puikiai užpildo skalbimo mašina, tačiau virš jos vertėtų paruošti vietą skalbimo milteliams, minkštikliams ir kitai skalbimo metu naudojamai chemijai, o taip pat ir visokiems valikliams, kadangi bet kuriuo atveju laisva erdvė virš skalbimo mašinos virstų beverte, o daiktų laikymui skirti vonios kambario baldai bent jau pasitarnaus praktiškai.

Baldai Jūsų vonioje gali ir padėti, ir sukelti rūpesčių, todėl prieš apstatydami savo vonios kambarį gerai viską suplanuokite, pagalvokite ne tik apie vietą įvairių daiktų susidėjimui, bet taip pat ir apie komfortišką buvimą šioje patalpoje, be to, nepamirškite esminės patarlės, kuri sako, kad pamatuoti reikia 10 kartų, o tik tada pjauti, tik pjovimą reiktų keisti pirkimu.

Skyrus pakankamai laiko vonios kambario baldams suplanuoti vėliau galėsite džiaugtis praktiška ir patogia vonia, kurioje bus patogu ne tik nusiprausti, bet ir pasiruošti šventiškam vakarui, patogiai sutalpinti švaros ar higienos priemones. Atkreipus dėmesį į kokybę laiku nereikės galvoti kaip paslėpti atplyšusius ar pasipūtusius baldų kampus ar kitas detales, slėpti drėgmės pėdsakus ar vis keiksnoti kalkėjantį durelių stiklą, niekaip nenuvalomą rasojantį veidrodį. Viskas yra Jūsų rankose – kokybiški baldai vonios patalpoje labai svarbu, tad kelis kartus patikrinkite Jums suteikiamą informaciją.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *