Svetainės apšvietimas: zonų skirstymas pagal erdves

Autorius:

publikuota:

Round Brown Wooden 5-piece Dining Set in Room

Komponuojant namų interjerą labai daug dėmesio yra skiriama šviestuvams, kurie yra labai skirtingi, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tuos, kurie jam labiausiai ir patinka. Tiesa, skirtinguose kambariuose dažniausiai reikalinga ir skirtinga apšvietimo sistema, tad greta savo poreikių taip pat reikalingas ir tam tikrų oficialių taisyklių palaikymas, kurios dažniausiai išsakomos dizainerių.

Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingi svetainės šviestuvai – tokiu atveju siūlome pasinaudoti mūsų trumpu gidu, kuris tikimės padės Jums rasti tai, ko ieškote.

Pirmiausia siūlome suskirstyti aplinką zonomis, kadangi tai padeda kur kas paprasčiau rinktis šviestuvus, net ir komponuoti baldus, kurie bus konkrečioje zonoje. Štai vienoje, kur dažniausiai skaitomos knygos – puikus pasirinkimas yra toršerai, kurie ne tik labai gražiai atrodo, tačiau taip pat džiugina ir puikiu apšvietimu.

Taip pat reikalingas ir bendrinis apšvietimas, kuris padeda tolygiai paskirstyti šviesą po visą erdvę. Tokiu atveju palaikomas balansas. Tačiau toks apšvietimas yra skirtas tik matomumui, tačiau jis neturėtų būti naudojamos tokioms detalioms funkcijoms, kaip kad skaitymas. Paprasčiausiai galingumo dažniausiai neužtenka, tad ir akys greičiau pavargsta.

The Interior Design Of A Building Floor

Taip pat šviestuvai gali būti skirti ir kaip dekoratyvūs tam tikrų zonų apšvietimai, kurie padeda išpildyti konkrečias erdves, puošia jas. Tokiu atveju ypač skoningai atrodo įmontuojami į sienas šviestuvai, kurie yra beveik nematomi, tačiau jų skleidžiama šviesa – puiki, puikiai paryškina zonas. Labai gražiai atrodo montuojami greta veidrodžių, paveikslų, taip pat ir gėlių. Vakarais atskleidžia visas grožis, tad jeigu interjero akcentų kambaryje yra daug – tokiu atveju siūlome rinktis neutralesnius šviestuvus.

Jeigu svetainėje yra stalas, kur dažniausiai susirenkate su savo šeimos nariais, tokiu atveju puikiai tiks ir nuleidžiamas šviestuvas, kuris skirtas konkrečiai tos zonos apšvietimui. Tokiu atveju vakarienė bus kur kas jaukesnė, juolab, visi puikiai matys  iš kokių patiekalų gali rinktis.

Svetainės apšvietimų gairės yra labai plačios. lygiai taip pat kaip ir šviestuvų pasirinkimas, kuris taip pat labai įvairus. Ir nors kad ir kiek daug yra taisyklių, kuriomis reikia remtis, tačiau svarbiausia – savi poreikiai. Juk tai yra Jūsų namai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *