Kiek kainuoja šilumos siurbliai?

Autorius:

publikuota: ,

šilumos siurblys

Visi žinome, kad šildymui skirti prietaisai kainuoja ne vieną dešimtį eurų. Vienas populiariausių pastaruoju metu – šildymas šilumos siurbliais, palyginus su kitomis šildymo sistemomis pasižymi pakankamai prieinama kaina. Panagrinėkime, kokia gali būti šilumos siurblio kaina ir nuo ko ji priklauso.

  • Nuo 400 iki 2000 eur

Šilumos siurblį galima įsigyti nuo 400 eur. Nuo šios sumos iki maždaug 2000 eur ribos rasite tinkamą variantą  jei ieškote šilumos siurblio oras – oras. Kitų rūšių siurblių kainos jau bus didesnės. Šilumos siurblio oras – oras kaina priklauso nuo jo techninių savybių ir gamintojo. Pirmiausia, mažesnės kainos siurbliai turės mažiau galios. Tačiau jei siurblys reikalingas nedidelėms patalpoms, net iš pigiausių variantų galite rasti puikų sprendimą. Nuo 1000 eur kainuojantys šilumos siurbliai oras – oras pasižymės geresnėmis techninėmis savybėmis, dirbs tyliau bei turės papildomų funkcijų, tokių kaip nuotolinis valdymas ir pan.

  • Nuo 2000 iki 4000 eur

Šiose kainos ribose – šilumos siurbliai oras – vanduo. Šios rūšies siurblių kaina didesnė nei šilumos siurblių oras – oras dėl skirtingos technologijos, galimybės naudoti šilumos siurblį ir karšto vandens tiekimui. Aukštesnes kainos ribas siekiantys variantai turės didesnį naudingumo koeficientą, mažesnį triukšmo lygį, taupiąją energetinę klasę.

  • Nuo 5000 eur

Nuo 5000 eur kainuojantys siurbliai – tai itin kokybiški ir daugybę funkcijų turintys siurbliai oras – vanduo bei geoterminiai šilumos siurbliai. Pastarieji yra vieni iš brangiausių, tačiau vertinami dėl savo ekologiškumo. Šildymas geoterminiais siurbliais nesukelia jokio žalingo poveikio aplinkai.

Kaip matote, šilumos siurblių kainos labai įvairios. Atsižvelgiant  į savo poreikius bei galimybes ir pasirinkus bet kurios rūšies šilumos siurblį, galima rasti tiek kainos, tiek kokybės prasme tinkamą variantą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *