Modernaus interjero taisyklės

Autorius:

publikuota:

Modernus interjeras išpopuliarėjo kartu su minimalizmu, taip pat, su mažos kvadratūros būstais, kai stengiamasi, kad kiekvienas namų metras būtų tinkamai išnaudotas ir tuo pačiu tikimasi, kad kambarys nereikalaus daug priežiūros, tačiau visada atrodys puikiai.

Žinoma, pats modernus interjeras taip pat gali būti labai skirtingas, juk varijuoja ne tik galimybės, tačiau taip pat ir kiekvieno žmogaus poreikiai. Štai todėl pateiksime kelias svarbiausias taisykles, kurios susijusios su modernumu, tačiau taip pat norima pabrėžti, kad jos yra labai lanksčios ir kiekvienu atveju – gali kisti.

  1. Pirmiausia reikia suprasti tai, kad modernumas dažniausiai neatsiejamas nuo minimalizmo. Tai nėra taisyklė, tačiau dažniausiai pasikliaunama šiuo patarimu.
  2. Moderniame interjere dažniausiai akcentuojami tam tikri ryškūs akcentai, kurie labiausiai traukia dėmesį, kurie tampa svarbiausiomis smulkmenomis, kurios ir kuria interjerą.
  3. Modernus interjeras puikiai tinka ne tik didelėse erdvėse, tačiau ir labai mažose, tad jo išpildymas – gana paprastas.
  4. Marmuriniai paviršiai šiuo metu vadinami topų topu, kuris padeda ne tik džiaugtis skoningai atrodančiu interjeru, tačiau ir tokiu, kuris labai patvarus bei metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos.
  1. Nors dažniausiai modernus interjeras yra siejamas su ryškumu, tačiau gana dažnai sienos arba grindys būna baltos. Tai puikus pasirinkimas mažos kvadratūros būstuose, kur reikalingos priemonės, kurios gali erdvę vizualiai išplėsti.
  2. Labai dažnai tokiuose namuose yra viena didelė erdvė. Na, arba bent jau kuo jų mažiau. Tokiu atveju vieningai palaikomas stilius, kuris atrodo išbaigtas iki mažiausių smulkmenų. Tiesiog nusprendus, kad Jums labiausiai patinka modernus interjeras – kitame kambaryje geriausia nekurti klasikinio. Paprasčiausiai miksas bus per didelis.
  3. Moderniuose namuose dažniausiai kiekvienas daiktas turi konkrečiai jam paskirtą funkciją. Pavyzdžiui, baldai dažniausiai turi net kelias išsilankstymo galimybes, o statulėlės gali ne tik puošti interjerą, tačiau taip pat ir šveisti arba atlikti bet kokias kitas funkcijas.

Toks tas modernus interjeras, kurio kūrimas su specialistu bus kur kas paprastesnis ir reikalaus kur kas mažiau laiko. Galiausiai, bent jau būsite ramus, kad interjeras yra puikiai išbaigtas iki mažiausių smulkmenų ir toks, koks Jums labiausiai  patinka.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *