Stumdomos durys – erdvė Jūsų fantazijai!

Autorius:

publikuota: , ,

Baldai namuose užima labai svarbią vietą. Nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar pomėgių, mums visiems reikalinga lova, stalas, kėdės, spintos. Tai būtini baldai, kad namuose ar darbe galėtume jaustis patogiai. Poreikiai tikriausiai labiau išsiskirtų prakalbus apie patį baldo dizainą. Pavyzdžiui, moterys dažniausiai mėgsta nedidelius, dailius, gražiais puošybos elementais pasižyminčius baldus, o vyrai, atvirkščiai, dažniausiai vertina patogumą ir praktiškumą. Tas ypač pasireiškia kalbant apie spalvas: jei moteris masina švelnios, šviesios spalvos, šviesūs, raštuoti gobelenai, tai vyrai, atvirkščiai, mieliau rinksis vienspalvius, tamsesnių spalvų baldus bei gobelenus. Bet tikriausiai nesuklysime pasakę, kad visi – tiek vyrai, tiek ir moterys – vertina estetiką, patogumą.

Paminėjus žodį spinta, kokios asociacijos Jums kyla? Stiprus, net krūptelti priverčiantis durų trinktelėjimo garsas? Atveriamų ir užveriamų durų girgždėjimas? Kitų daiktų užkliudymas, atveriant ir užveriant spintos duris? Ar tikru galvos skausmu tapusi problema, kaip nedidelėje patalpoje sutalpinti didelę spintą? Visas šias nemalonias asociacijas pamiršite, įsigiję spintą stumdomomis durimis!

Stumdomos durys – tai kokybė, praktiškumas ir išskirtinis dizainas viename. Sakysite, per gerai, kad būtų tiesa? Stumdomų durų privalumų galima vardyti labai daug. Pirmiausia, tai stumdomos durys puikiai tinka nestandartinėms spintoms, kurios gali būti montuojamos nišose, arkose. Tokios spintos leidžia itin efektyviai išnaudoti visas erdves, angas, o, jei reikia, paslėpti apdailos defektus. Tokios spintos montuojamos ir mansardose, įrengtose palėpėse. Spintų su stumdomomis durimis dizaino, formos galimybių labai daug.

Spinta su stumdomomis durimis – puiki idėja erdvės taupymui, kas ypač aktualu nedidelėse, nestandartinio išplanavimo patalpose. Taip pat stumdomos durys neatsidaro į išorę, o tai reiškia, kad nenaudojama papildoma patalpos erdvė, reikalinga durims atverti.

Maža to, Jus sužavės pasirinkimo galimybės. Kaip jau minėta, stumdomos durys gali būti įvairių dydžių ir formų. Jei gaminatės individualiai – tai baldininkai pagamins būtent Jums reikalingų išmatavimų duris. Stumdomų durų asortimentas nustebins ir spalvų gausa, taip pat kitų dizaino sprendimų, pavyzdžiui, puošybos, stiklo elementų išdėstymu ir pan. Jei gaminsitės stumdomas duris pas baldininkus, galėsite pasirinkti ir medžiagas, profilius, iš kurių bus gaminamos Jūsų durys.

Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, spintų stiklo elementai ir / ar veidrodžiai padengiami apsauginėmis plėvelėmis, neleidžiančiomis dužimo atveju veidrodžiui iškristi iš rėmo.

Tiek perkant stumdomas duris prekybos vietose, tiek jas gaminantis pagal individualų užsakymą, svarbu atkreipti dėmesį į visą stumdymo ir durų važinėjimo mechanizmą, nes būtent jis lems, ar stumdomos durys nekels nereikalingo triukšmo. Eksploatuojant stumdomas duris, neturi girdėtis girgždimo, cypimo ir pan. Jei atsiranda šie grasai, reikia kreiptis į meistrą, spintos pardavėją ar gamintoją. Stumdomos durys gali turėti švelnaus uždarymo funkciją, kuri suteiks Jums visišką komfortą, naudojantis stumdomomis durimis.

Šeimos, auginančios mažus vaikus, stumdomas duris ypač vertina dėl vienos jų savybės – jomis vaikučiai neprisivers pirštukų, kaip tai nesunkiai gali padaryti su atveriamomis spindų durimis.

Taigi, stumdomos durys tiks bet kokioje patalpoje, o jų dizaino galimybės leidžia pritaikyti stumdomas duris tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Saugumas – itin didelis stumdomų durų privalumas. Stumdomos durys labai praktiškas pasirinkimas, leisiantis efektyviai taupyti erdvę. Belieka priminti, kad norėdami turėti kokybišką spintą stumdomomis durimis, rinkdamiesi orientuokitės ne tik į grožį, bet investuokite ir į kokybiškas slenkančiąsias sistemas, užtikrinsiančias tylų ir švelnų durų stumdymą, estetišką vaizdą, taip pat ir matomos spintos dalies subtilumą bei patrauklumą.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *