Spintos stumdomomis durimis – šiuolaikiškas sprendimas

Autorius:

publikuota: ,

Mūsų dienomis spintos stumdomomis durimis ypač populiarios, nes tai labai patogus sprendimas daugeliu atvejų, tiek namuose, tiek ir biuruose. Tokios spintos labai praktiškos, jos taupo patalpų plotą ir erdvę. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, renkantis spintą stumdomomis durimis?

Spintos stumdomomis durimis būna skirtingų durų tipų. Todėl, pirkdami tokią spintą, turėsite nuspręsti, koks turi būti durų uždarymo mechanizmas. Stumdomos durys gali būti pagamintos su storais apvadais arba apvadai gali būti paslėpti vidinėse spintos konstrukcijose, kad jų nesimatytų. Vakarų šalyse tokios durys ypač populiarios, o Lietuvoje pastarasis variantas dar gana naujas. Todėl nieko keisto, kad apie duris su paslėptais apvadais galima prisiskaityti įvairiausios informacijos, pavyzdžiui, kad jas sunku montuoti, kad tai ne praktiškas ir brangus variantas. Tačiau tai nėra tiesa, pavyzdžiui, spintų kaina priklauso nuo labai daug ko, o ne tik nuo apvadų.

Stumdomos spintų durys gali būti pagamintos iš įvairiausių medžiagų, nors pas mus populiariausios yra plieninės ir aliuminio sistemos. Aliuminio sistemos šiek tiek brangesnės, bet pasižymi geresne kokybe. Plieninės sistemos pirkėjus, aišku, pritraukia savo kaina. Labai populiarios durys, pagamintos iš laminuotų medžio drožlių plokščių. Jų kaina taip pat mažesnė, o pačios durys atrodo labai šiuolaikiškai. Labai patogu yra tai, kad klientai gali pasirinkti jų paviršių pagal savo norus: blizgų arba matinį, šios durys gali būti dekoruotos stiklu, įvairiais raštais, gali būti įvairių atspalvių.

Labai svarbi stumdomųjų durų dalis yra furnitūra, tai yra įvairūs pritraukimo mechanizmai, bėgeliai, ratukai ir pan. Nuo šių detalių labai priklauso viso gaminio kokybė ir bendras tokių spintų bei jų durų naudojimo laikas. Todėl renkantis duris, labai svarbu atkreipti dėmesį į minėtas detales. Tinkamiausios tokios, kurios yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, tada durys neišsiklaipo ir ilgai tarnauja.

Atminkite, kad priklausomai nuo to, kurioje vietoje statomos durys, jos gali stipriai skirtis, vienokios durys bus spintai, o kitokios drabužinės įėjimui ir pan. Visada labai svarbu kuo tiksliau išmatuoti spintos vietą, parinkti tinkamą aukštį ir apskritai erdvę. Be to, rinkdamiesi spintas stumdomomis durimis, niekada nepamirškite ir įvertinkite bendrą namų dizainą bei juose esančius kitus baldus. Juk namuose viskas turėtų tarpusavyje harmoningai derėti.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *