Sieninės spintos: keista ar modernu?

Autorius:

publikuota: , ,

Kiekvienas miegamojo kambarys turi turėti spintą. Juk tai vieta, kur laikomi visi drabužiai, papuošalai ir kiti mažmožiai. Šiandien, žinoma, spintos įsigijimas nekelia daug problemų, tačiau kartais ieškoma unikalaus ir išskirtinio pasiūlymo. Būtent sieninė spinta gali pasiūlyti šiuolaikišką, modernų ir galbūt kiek neįprastą drabužinės sprendimą Jums. Sienoje įrengta spinta turi nemažą paklausą, tačiau čia iškyla ir daug su jos įrengimu ir montavimu susijusių klausimų.

Sieninių spintų populiarumas auga, nes jos padeda sutaupyti ne tik patalpos erdvę, bet ir išlaidas. Tokioms spintoms nereikia daug žaliavų, o jų montavimas brangiai nekainuoja. Tai tikrai nekainuos daugiau nei prekybininkų parduodamos jau iš anksto pagamintos spintos. Kuo didesnė spinta, tuo didesnė ir jos kaina, todėl didelės spintos įrengimui yra net labai rekomenduotinas sieninės spintos pasirinkimas. Išsirinkę tinkamas konstrukcines medžiagas bei slankiojančias dureles, galėsite sutaupyti dar daugiau. Tai tikrai finansiškai naudingas pasirinkimas, kuris neapsiriboja vien šios srities privalumais.

Sienoje įmontuota spinta neužgoš interjero ir neužims didelės kambario erdvės. Tai didelis privalumas mažų erdvių patalpose, kur siekiama išnaudoti kuo mažiau erdvės. Kadangi sieninių spintų durelės įprastai būna slankiojamos, taip sutaupoma net dar daugiau vietos. Slankioti spintos dureles patogu ir paprasta – tam tereikia pasirinkti tinkamą slankiojančią sistemą. Sieninis spintų sprendimas sėkmingai realizuojamas net ir įvairiuose viešbučiuose, moteliuose, svečių namuose. Taip pat, toks spintos sprendimas itin patogus, kadangi pasirinkti, koks turėtų būti tiek jos vidus, tiek išorė galite patys.

Vienas didžiausias sieninės spintos privalumas yra tas, kad ją galima daryti pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju klientas gali rinktis ne tik, kaip turėtų atrodyti spinta iš išorės, bet ir tai, koks turėtų būti jos vidus. Toks pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo montuojamos spintos paskirties.  Galite nuspręsti, kokio dydžio bus lentynos, koks turėtų būti plotis tarp jų ir kt. Užsakovai tikrai įgyvendins visus kliento poreikius, tad naujos spintos įsigijimu nerimauti nereikia. Spinta bus tokia, kokios ir bus tikėtasi.

Taigi, sieninė spinta gali pasirodyti keista tik iš pirmo žvilgsnio, tačiau ji yra tikrai moderni, šiuolaikiška ir padeda sutaupyti nemažą erdvės dalį. Jei siekiate kaip tik to, rinkitės ją!

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *