Spintos stumdomomis durimis vis labiau populiarėja

Autorius:

publikuota: ,

Nauji būtai dygsta kaip grybai po lietaus, tačiau paprastam, statistiniam lietuviui įkandamas butas paprastai nepasižymi erdve, todėl dizaineriai suka galvas ieškodami naujų interjero sprendimų, kurie leistų sutaupyti vietos. Vienas jų – spintos stumdomomis durimis. Tiesa, reikia neapsigauti, iš pirmo žvilgsnio jos neužima daug erdvės, tačiau yra labai talpios, jose nesunkiai sutalpinsite visos šeimos garderobą ir ne tik. Visgi, funkcionalumas tikrai ne vienintelis šių spintų pliusas. Daugelis jas pamėgo dėl savo modernios išvaizdos ir galimybės rinktis. Spintų stumdomomis durimis gamintojai pirkėjams siūlo labai platų spalvų bei dizaino pasirinkimą, todėl net ir išrankiausias klientas ras jam patinkantį bei namuose tinkantį spintos variantą.

Tiesa, prieš pirkdami spintą stumdomomis durimis, turėtumėte žinoti, kad šios spintos gali būti su plieno arba aliuminio profilio durų sistema. Klysta tie, kurie galvoja, kad plienas yra patikimesnė, tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė medžiaga. Baldininkai lyg susitarę teigia, kad vertėtų rinktis aliuminio profilį, jei vertinate tylą namuose ir jei jūsų namuose yra pakankamai drėgna. Mat, plieninės durys darinėjamos skleidžia palyginus didelį triukšmą, o drėgmė neigiamai veikia šią, iš pirmo žvilgsnio, labai patvarią medžiagą.  Būtent drėgmė gali būti pagrindinė priežastis, kuri lems tai, kad plieno profilį teiks keisti jau po pirmų metų. Žinoma, praktikoje yra atvejų, kai plieniniai profiliai tarnaudavo gerokai ilgiau nei dešimtmetį, tačiau tai tik išimtys iš taisyklės. Taigi, jei gyvenate senos statybos name ar bute, kuriame yra įstatyti plastikiniai langai, verčiau rinktis aliuminį profilį, nes tokios patalpos yra mažiau vėdinamos, oras necirkuliuoja, todėl kaupiasi drėgmė, dėl kurios plienas rūdija.

Spintos stumdomomis durimis paprastai gaminamos pagal individualų užsakymą, tačiau jų kaina gali skirtis kaip diena ir naktis. Viskas priklauso nuo to, kokios medienos, stiliaus, dydžio, aukščio spintos norite. Be to, svarbu nepamiršti ir pačio gamintojo. Patikimų, gerą reputaciją turinčių ir kokybišką produktą siūlančių gamintojų kainos visada bus aukštesnės, kita vertus, spintos yra ilgaamžis pirkinys, kurio nekeisite po pusmečio, tad, gal nevertėtų taupyti kokybės sąskaita.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *