Sandėlio statyba ir valdymas

Autorius:

publikuota: ,
sandėlio valdymas

Vystant veiklą, kurioje įmonės naudojasi sandėliais, tenka skirti daug dėmesio efektyviam jų naudojimui. Ir nėra skirtumo kokia yra jų paskirtis, jie turi veikti taip, kad duotų maksimalią naudą verslui. Gamybinėse kompanijose sandėlių gali būti keletas: komplektuojančių dalių, pusgaminių ir baigtos produkcijos. Įmonės dirbančios prekybos srityje, dažniausiai naudojasi sandėliais, reikalingų likučių palaikymui. Be šių patalpų neapsieina ir įmonės siūlančios 3PL paslaugas.

Visgi neretai kompanijos susiduria su situacijomis, kai turimas sandėlis nebegali patenkinti augančių poreikių ir tenka priimti sprendimą dėl naujo. Tai gali būti visiškai naujos patalpos, arba esamų praplėtimas ir tokie pokyčiai gali tapti nemažu iššūkiu. Tačiau, jei įmonės naudojasi sandėlio valdymo sprendimais, tai gali gerokai palengvinti užduotį. Tokie sprendimai, kaip TerraIT siūlomos sistemos leidžia ganėtinai aiškiai matyti esamus poreikius ir net prognozuoti pokyčius, laukiančius ateityje. Be to, tokie įrankiai patogus ir tuo, kad gali gerokai palengvinti naujo sandėlio statybas ir planavimą, nes leidžia matyti laikomos produkcijos judėjimą. Tai reiškia, kad skirstant patalpas į zonas, galima ganėtinai tiksliai numatyti kiek vietos gali prireikti ir kur būtų patogiausiai laikyti produkciją, kad procesai vyktų efektyviau ir greičiau.

Sandėlių valdymo sistemos leidžia stebėti žaliavų ir produkcijos judėjimą, planuoti ir sekti likučius, bei valdyti užsakymus iš tiekėjų. Taip pat jos padeda valdyti dokumentus, pajamuoti prekes, atlikti inventorizaciją, bei vykdyti žaliavų rezervavimą gamybai. Visos šios funkcijos padeda ne tik efektyviau valdyti sandėlį, tačiau ir taupo lėšas bei padeda tiksliau prognozuoti ateitį. Tiksliai sustyguoti sandėlio procesai yra sėkmingos įmonės veiklos garantija. Be to sandėlių valdymo sistemos leidžia rūpintis turimu turtu, naudojant gerokai mažiau žmogiškųjų išteklių.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *