Kaip išsirinkti grindų plyteles?

Autorius:

publikuota:
plytelės

Grindų plytelės yra labai svarbi kiekvienų namų interjero detalė. Jos gali būti vienspalvės ir su raštais, blizgios, matinės, didelių plokščių ir mažų. Medžio imitacijos rašto plytelės yra populiarios visuomet. Medines grindis imituojančios plytelės dažniausiai dedamos svetainės zonoje, siekiant sukurti medinių grindų vaizdą.

Pats svarbiausias dalykas, renkantis grindų plyteles – nepasirinkti sienų plytelių grindims. Jos savo charakteristika, atsparumo ir trapumo prasme yra nepritaikytos grindų dangai. Taip pat nereikėtų taupyti kokybės sąskaita, kadangi grindys turėtų tarnauti ilgus metus.

Plytelių grindims yra pačių įvairiausių – nuo keraminių, akmens masės iki natūralaus marmuro. Paklausiausios ir populiariausios yra keraminės ir akmens masės plytelės. Jas renkasi bene didžiausia dalis klientų. Šios plytelės yra puikus kainos ir kokybės santykis. Jos yra kokybiškos, ilgaamžės, lengvai prižiūrimos ir niekada neišeina iš mados.

Marmurines plyteles dažniau renkasi prabangą ir išskirtinį interjerą mėgstantys klientai. Marmurinės plytelės žavi savo išskirtiniais ir neretai įspūdingais raštais, gali būti matinės arba blizgios. Prie grindų interjere marmuras neretai derinamas komponuojant stalviršius bei virtuvės sienelę.

Namų apdailos profesionalai unideco.lt pataria, kad renkantis plyteles didžiausią dėmesį skirti plytelių charakteristikai ir laikytis gamintojo rekomendacijų. Svarbu atkreipti dėmesį į plytelių klasę pagal atsparumą dėvėjimuisi ir slidumą. Pagal atsparumą dėvėjimuisi, dilimui grindų plytelės skirstomos į 5 klases. Pagal slidumą išskiriamos trys klasės basai kojai ir atskira klasė su skirtingo lygio kategorijomis – avalynei. Kuo aukštesnė kategorija, tuo mažiau slidžios ir labiau atsparios yra plytelės. Pagal tai nesunkiai galėsite išsirinkti patį tinkamiausią variantą į vonios kambarį, prieškambarį ar svetainę, kas yra labai aktualu.

Plytelės grindims yra pats geriausias dangos pasirinkimas, esant įrengtam grindiniam šildymui, kadangi jų šilumos pralaidumas yra pats geriausias.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *