Naujos / senos statybos butų nuoma – į ką kreipti dėmesį?

Autorius:

publikuota:

buto nuomaNe išimtis, visi esame nuomavę butą arba tik ruošiamės tai daryti. Butų nuoma – yra reikalinga daugeliu atveju: kai esame studentai ir ieškome kuo pigesnio varianto, kuris būtų prieinamas apmokėti mūsų tėvams arba mums patiems. Kai dar esame neseniai baigę universitetus ar kolegijas, o išeiti į naują gyvenimą nėra taip paprasta. O taip pat, ir tokiais atvejais, kai mėgstame keliauti iš vienos vietos į kitą, nes nusistovėjimas vienoje gatvėje, name, o galų gale bute, kelia mums nepasitenkinimą. Tiesa sakant, vardinti būtų galima labai ilgai, tačiau svarbu suprasti, jog tuo atveju, jeigu įsigyti būtą galimybių nėra, buto nuoma yra pats praktiškiausias variantas tiek porai, vienišiui ar visai šeimai.

Apsisprendėte nuomoti butą? Visų pirma, apsvarstykite savo galimybes ir nuspręskite kokio: naujos ar senos statybos buto ieškosite. Tam, kad apsipręsti būtų lengviau, atkreipkite dėmesį į šių dviejų, skirtingų butų tipų savybes.

Nuomojami naujos statybos butai – dažniausiai įrengti 2014, 2015, 2016 metų statybos namuose, o taip pat ir geruose, ramiuose rajonuose. Tokio tipo butai yra orientuoti į kokybę ir praktiškumą vertinančius žmones, kuriems labai svarbu gyventi moderniame, naujo dizaino bute. Be to, naujos statybos butai pasižymi itin aukštos kokybės technika, vamzdynu ir panašiai. O svarbiausia, jie visi turi autonominį šildymą, kuris padeda gyventi praktiškai šaltuoju sezonu metu.

Nuomojami senos statybos butai – yra ne tokie nauji, kaip naujos statybos, tačiau gyventi juose gali būti lygiai taip pat gera. Ne paslaptis, pasiruošus gyventi senesnės statybos bute, reikia susitaikyti su keliais keblumais. Norint, kad butas butų modernus ir stilingas – jo renovacijai reikia įdėti nemažai pastangų. Taip pat, centrinis šildymas – gali reikalauti didesnių pajamų už mokesčius. Tačiau, žinant jog pati buto nuoma yra pigesnė, nei naujos statybos buto, kainos santykis išsilygina, o dažnai būna ir žymiai mažesnis.

Butų nuoma – yra puikus variantas laikinos gyvenamosios vietos ieškantiems žmonėms. Ir tik jums nuspręsti kokį butą sau galite leisti. Nežinote kaip ir nuo ko pradėti naujo nuomojamo buto paieškas? Butą visada galite rasti patys, ilgas valandas leisdami priešais kompiuterio ekraną. Tačiau kam gaišti brangų laiką, o taip ir nervus, jeigu šį darbą galite patikėti šios srities žinovams, specialistams? Mūsų patarimas – pasitikėti NT įmonių teikiamomis paslaugomis ir jų siūlomais brokeriais. Šiais laikais, tikrai nesunku susirasti puikią įmonę, kuri padės surasti patį tinkamiausią variantą visoje Lietuvoje už pačią geriausią kainą.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *