Kokių veiksmų griebtis, jei norite parduoti namą?

Autorius:

publikuota: ,

skelbimaiŽmogaus gyvenimo etapai paprastai susiję su skirtingomis gyvenamosiomis vietomis. Ir jei jūs dabar kaip tik ruošiatės persikelti kitur, tampa aktualu, kaip parduoti turimą būstą. Yra keletas punktų, kuriuos akcentuodami skelbime neprašausite pro šalį. Štai kuo ieškančius būsto patraukia http://nekilnojamasturtas.lt/namai skelbimai:

  • kokybiškomis nuotraukomis;
  • informatyviais ir taisyklingais aprašais;
  • skelbimo objekto specifika;
  • gyvenamosios aplinkos aprašymu.

Pirmiausia akcentuotina kokybiškų nuotraukų svarba. Prisiminkite posakį „geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti.“ Skelbimų temoje šis posakis itin gajus. Interneto puslapyje nekilnojamasturtas.lt/namai beveik visi skelbimai yra su atvaizdais. Dėl to ne tik įdomiau, bet ir paprasčiau – potencialiam pirkėjui iškart lengviau atsirinkti. Na, o jei pastatas išties gražus ir neblogai nufotografuotas, pardavėjas gali tikėtis sulaukti didesnio skambučių kiekio.

Informatyvumas ir taisyklingumas – ne šiaip padriki bereikšmiai žodžiai. Tvarkingai suformuluoti sakiniai, pateikta naudinga informacija – tai raktai į pirkėjo širdį. Pardavėjas, sutelkdamas dėmesį į aprašo tvarkingumą, parodo ne tik savo išprusimą, bet ir pagarbą pirkėjui.

Kas yra skelbimo objekto specifika? Objektas – parduodamas pastatas. Specifika – tai kvadratiniai metrai, aukštų ir kambarių skaičius ir t. t. Namas pastatytas pagal išskirtinį projektą, sukurtas itin patogus darbo kambarys, rūsyje yra biliardinė – tokie ir panašūs dalykai yra svarbūs ir tikrai vilioja. Paminėdami būsto ypatybes pritrauksite tikslinę auditoriją.

Tarp puslapyje nekilnojamasturtas.lt/namai esančių skelbimų galima rasti ir tokių, kuriuose apibūdinta šalia namo esanti aplinka. Yra kaimynų, tačiau tokiu atstumu, kad lengvai išsaugomas privatumas? Netoliese įsikūrusi gydymo įstaiga? Pora minučių pėsčiomis ir jau pasiekiama autobusų stotelė? Ramu vakarais? Tuomet būtų neprotinga šias ypatybes praleisti ir skelbime jų nepaminėti. Juk gali būti, kad žmogus kaip tik ieško naujos vietos gyventi ir tikisi, kad vakarais nereikės klausyti erzelio.

Kaip parduoti namą? Nekilnojamasturtas.lt/namai yra geras pavyzdys, ką reiškia tinkamai suformuluotas skelbimas. Tvarkinga visuma labai svarbi. Malonios akiai nuotraukos, puikiai sudėliotos mintys, teigiamos (ar išskirtinės) siūlomo objekto ypatybės, paveikus gyvenamosios vietos apibūdinimas – tarsi dėlionės dalys. Kai viskas savo vietoje, paveikslas (šiuo atveju skelbimas) vertas aplodismentų.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *