Modernūs nauji butai Vilniuje jau laukia pirmųjų gyventojų

Autorius:

publikuota: , ,

Prasidėjus 2015-iesiems metams NT ekspertai spėlioja, kokie metai šį kartą bus NT rinkoje? Praėjusių metų pabaigoje NT sandorių kaip reikiant padaugėjo, tačiau nusivilti neverta, nes statistika rodo, jog kasmet vis daugiau lietuvių įsigyja naujus būstus. Ypač populiarus pasirinkimas didmiesčio gyventojams  –  nauji butai Vilniuje, atitinkantys šiuolaikiško gyventojo poreikius.

Kitaip sakant, tokio tipo projektai – galimybė mėgautis gyvenimu gamtoje ir neatitrūkti nuo miesto gyvenimo ar šurmulio. Taip yra todėl, kad  naujų būtų daugiabučių projektus kuriantys vykdytojai ypač daug dėmesio skiria tam, kad gyvenimas čia būtų patogus ir jaukus. Todėl čia apgalvota beveik viskas.

  • Infrastruktūra. Vilniuje galima stebėti naujas tendencijas – modernūs ir šiuolaikiški daugiabučiai kyla jau ne tik miesto pakraštyje, bet ir artimesniuose rajonuose. Vienas naujausių ir paklausiausių projektų – nauji butai VilniujeOzo gatvėje. Iš čia gyventojai džiaugiasi puikiu susisiekimu su įvairiais svarbiais objektais bei rajonais. Be to, visiškai vietoje didžiuliai prekybos centrai, o ką jau kalbėti apie kone ranka pasiekiamas aktyvias pramogas. Visa tai – sostinės privalumai.
  • Patogiam gyvenimui – originalios idėjos. Daugelis naujų namų stebina būsimus gyventojus ne tik puikiu dizainu ir patogiu išplanavimu, bet ir unikaliais moderniais sprendimais. Pavyzdžiui tokių būtų gyventojai jau išmano neišsenkančių išteklių svarbą, mat tokiuose butuose tiek baterijų, tiek kolektorių pagalba įdarbinti šilti saulutės spinduliai. Siekiant išlaikyti pastatą šiltą ir jaukų, naudojamos specialios medžiagos tiek fasadams, tiek perdangoms. O ką jau kalbėti apie technologinius sprendimus, kurie leidžia ne tik stebėti ateinančius svečius, bet ir automatikos pagalba skaičiuoti sueikvojamus išteklius.
  • Gamta priartėja. Be universalaus ir modernaus dizaino bei interjero, nauji butai Vilniuje gyventojus džiugina tuo, jog net ir įsikūrę visai šalia centro, jie nesijaus varginami nuolatinio mašinų triukšmo. Projektų autoriai itin daug dėmesio skiria tam, kad gyventojai namuose atsipalaiduotų, kad jaustųsi savo namo šeimininkais, gyventų bendruomenišką gyvenimą. Todėl aplink tokio tipo namus aplinka visuomet kruopščiai sutvarkyta. Čia ramina ne tik medeliai ar krūmai, bet ir dirbtiniai fontanai.  Vaikams įrengtos saugios žaidimų aikštelės, o suaugusiems patogūs suoleliai su žaidimo staliukais.  Visa tai leidžia grįžus namo pamiršti apie rūpesčius ir mėgautis puikia erdve. Pasirodo, net ir didmiestis gali atpalaiduoti ir raminti.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *