Viskas, ką turite žinoti įsirengdami vonią

Autorius:

publikuota: ,

voniaVonia tai viena iš labiausiai namų gyventojus reprezentuojančių patalpų. Ji parodo, kokie žmonės gyvena, kaip jie rūpinasi savo higiena ir tuo pačiu pačiais namais, kadangi prižiūrėti vonios kambarį yra kur kas sunkiau nei, pavyzdžiui, virtuvę. Tiesa, kalbant apie patį virtuvės kambarį pirmiausia reikia pagalvoti apie pagrindinę detalę joje – vonią. Tai objektas, kuris ir užimą didžiąją dalį patalpos, tad tinkamas pasirinkimas ir įrengimas padės ilgą laiką džiaugtis kokybiška vonia.

Ar vonioje, ar duše sunaudojama mažiau vandens?

Žinoma, viskas priklauso nuo individualių žmogaus poreikių, tačiau apskaičiuota, kad naudojantis dušu sunaudojama mažiau vandens. Kita vertus, juk vonia yra viena iš nuostabiausių poilsio vietų. Tai tarsi SPA namuose, tad rekomenduojame turėti vonią ir jei nenorite joje gulėti – praustis lyg po dušu.

Vonios sienos geriau medinės ar plytelinės?

Vienareikšmiškai – plytelės. Tokia vonia jums daug ilgiau tarnaus. Medis labai greitai pradeda pelyti ir jį prižiūrėti kur kas sunkiau. Yra asmenų, kurie rengiasi medines vonios sienas, kadangi mato pirties pavyzdį. Deja, tai skirtingi dalykai. Siūlome pasidomėti ir nesuklysti.

Kaip išlaikyti vonios paviršių kuo ilgiau baltą?

Svarbiausia jo nepažeisti nei su valymo priemonėmis, nei su chemikalais. Vos tik sugadinsite emalį, tuojau vonia pradės gelsti. Valykite tik su specialiomis priemonėmis. Kai kurie žmonės rekomenduoja actą ir sodą. Taip, jie nuvalo geltonumus, tačiau sugadinamas emalis ir vonia nepalyginamai greičiau gelsta bei paviršius darosi šiurkštus.

Kokia normali vonios kaina?

Rinkoje egzistuoja labai daug pasirinkimų, tad nenuostabu, jog ir kainos variacijos yra gana plačios. Kiek galite išleisti – už tokią sumą ir pirkite. Kiekvienam pavyks rasti variantą pagal savo kišenę tačiau vidutiniškai voniai rekomenduojame išleisti apie 1000 litų. Platus dizaino ir spalvų pasirinkimas padės jums rasti variantą, kuris tobulai tiks prie bendro namų interjero.

Vonia tai patalpa, kurioje praleidžiama nemažą dienos dalį. Susikurkite svajonių pagalba ne didelės investicijos – pasinaudokite internetinių parduotuvių pasiūlymais.

 

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *