Apšvietimo sprendimai svetainėje

Autorius:

publikuota:

apšvietimas

Ne paslaptis, kad kokybiškas būsto apšvietimas yra kone vienas svarbiausių elementų kiekvienoje būsto erdvėje. Todėl šis klausimas neretai yra paliekamas šią sritį gerai išmanantiems profesionalams. Labai svarbu suprasti, kad apšvietimas – tai ne vien tik grožis ir derėjimas bendram interjero kontekste. Ne mažiau svarbus ir pakankamas šviesos kiekis, kuris svarbus atsižvelgiant į konkrečių erdvių paskirtį ir dydį.

Kiekviena erdvė turi savo paskirtį bei reikalauja tam tikro komforto lygmens. Tarkime virtuvės zonoje neretai pasirenkamas ne vienas apšvietimo šaltinis ir skirtingos jų įrengimo vietos. Taip pat ir miegamasis ar svetainė – ne išimtis. Tiesa, kiekvienu atveju svarbu, kad apšvietimas būtų pakankamas, o kai atskirais atvejais skirtingos apšvietimo galimybės suteiktų ir jaukumo.

Pastaruosius kelerius metus pastebimos tam tikros nusistovėjusios tendencijos, kurios užtikrintai iki šiol neapleidžia savo pozicijų. Kalbant apie svetainės apšvietimą, vieni iš populiariausių – tai „nematomi“ minimalistiniai apšvietimo sprendimai, kurie vertinami dėl itin paprastos šviestuvų priežiūros. Dar kitaip vadinami tiesiog LED panelėmis, kurie įleidžiami į pačias lubas arba montuojama ant lubų. Gali būti jie apvalios, ovalo, kvadrato ar netaisyklingos keturkampio formos, visiškai balti ar su itin populiaria aukso ar juodos spalvos apdaila.

Beje, svetainėje neretai pasirenkami ir itin populiarūs burbulų šviestuvai. Kurie gali būti matiniai balti ar skaidrūs, o jų apdaila taip pat įvairių atspalvių, priderintų prie kitų interjero detalių. Tai ypatingai malonus akiai, suteikiantis žaismingumo ir laisvumo namų erdvei pasirinkimas. Tokie šviestuvai Vilniuje jau tapo ne vieno tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus interjero pagrindiniu akcentu.

Nereikėtų nuvertinti ir toršerų, kurie, visų pirma, suteikia praktiškumo, o kita vertus – taip norimo jaukumo. Jų išskirtiniai dizainai, spalvos, o taip pat ir dydžiai nesunkiai priderinami bet kokiame interjere.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *