Kuriuose Lietuvos miestuose keisti viryklės durelių stiklą yra pigiausia?

Autorius:

publikuota: ,

Viryklė dažniausiai yra statoma kojų aukštyje, ko pasekoje su išoriniais viryklės stiklo pažeidimais kiekvienas esame priversti susidurti tikrai ganėtinai dažnai. To pasekoje, dauguma esame suinteresuoti tuo, kaip galėtume pakeisti sudužusį viryklės durelių stiklą kuo pigiau, apie ką šiandien ir kalbėsime, apžvelgdami tuos šalies miestus, kuriuose yra teikiamos pigiausios virtuvės viryklės durelių stiklo keitimo paslaugos.

Panevėžys

Lyginant miestų, kuriuose yra teikiamos kokybiškos viryklės durelių stiklo keitimo paslaugos, šių paslaugų kainas, Panevėžys išsiskiria ryškiausiai. Sunku pasakyti, kokie konkrečiai faktoriai lemia tokią situaciją, bet faktas, jog Panevėžyje viryklės durelių stiklo keitimo paslaugos yra vienos iš pigiausių visoje šalyje. Galima bandyti nuspėti, jog tai lemia ganėtinai nedidelė Panevėžio rinka, lyginant su didžiausiais Lietuvos miestais. Realu, jog prie to prisideda ir vis labiau didėjanti konkurencija tarp šias paslaugas Panevėžyje teikiančių įmonių, tad kainų mažinimas tampa vienu iš pagrindinių ginklų prieš konkurenciją. Na, bet labai gilintis į šią situaciją neverta – verčiau džiaugtis tuo, jog Panevėžyje už šias paslaugas sumokėsite netgi labai mažas pinigų sumas.

Šiauliai

Šiaulių gyventojai, paskaitė apie puikią viryklės durelių stiklo keitimo kainų padėtį Panevėžyje, tikri neturėtų nuliūsti bei pavydėti – ne ką blogesnę padėtį šiuo aspektu galima išvysti ir Šiaulių mieste. Vėlgi, to priežastis identiškos, kaip ir jau minėtame Panevėžyje – salyginai nedidelė rinka ir tendencingai didėjanti konkurencija, vis didesniam verslininkų kiekiui investuojant į šių paslaugų teikimą Šiauliuose. Vis dėlto, dėl to jaudintis,mąstant apie kainų didėjimą ilgame laikotarpyje, dar tikrai nereikia, kadangi dėl didėjančių investicijų į vietinę rinką kainos pasivys tas, kurios vyrauja didžiuosiuose šalies miestuose, geriausiu atveju bent po pusės dešimtmečio.

Utena

Utenoje rinka – dar mažesnė nei jau minėtuose Šiauliuose ar Panevėžyje. Būtent dėl to, gali atrodyti, jog šių paslaugų rinka Utenoje yra monopolinė, ko pasekoje, kainų nenustatant konkurencijai, šių paslaugų kainos šiame mieste yra išties didelės. Vis dėlto, nors rinka ir yra nedidelė, bet konkurencija tarp viryklių durelių stiklų keitimo/taisymo paslaugas teikiančių įmonių Utenoje egzistuoja, kadangi tokių dirbtuvių mieste yra ne viena ir ne dvi. Tai lemia susidarančią konkurenciją tarp šių dirbtuvių, kurios, kovodamos dėl kiekvieno kliento, konkuruoja visais įmanomais būdais, iš kurių esminis – kainų mažinimas. To pasekoje galime džiugiai pranešti, jog Utenoje šių paslaugų kainos – vienos iš mažiausių Lietuvoje. Ir netgi dar džiugiau yra tai, jog Utena yra kiek per mažas miestas, kad galėtų būti labai patrauklus ypač didelėms investicijoms, tad nedidelėmis virtuvės viryklių durelių stiklų remonto bei keitimo kainomis uteniškiai dar galės džiaugtis tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *