Konteinerių rūšys bei jų panaudojimas

Autorius:

publikuota:

konteineriaiDažnam, einančiam į darbą, kieme stovintys konteineriai tampa pirmąja stotele: reikia išmesti šiukšlių maišelį, kuris prisipildo labai greitai – net ir neatliekant jokių ypatingų namų darbuose. Kaimo vietovėse didelė dalis atliekų panaudojama kitiems tikslams – išrūksta pro kaminą, sumaišoma į kiaulių jovalą arba atsiduria komposto krūvoje. Tačiau net ir praktiškai tvarkant atliekas, šiukšlių konteineriai būtini: nakties metu užpildyti kaimyno šiukšliadėžę arba savo atliekomis (dažnai nesuįrančiomis šimtus metų) teršti gamtą – labai nepilietiška. Kai kuriose situacijose, nuosavame ar daugiabučio kieme stovinčio konteinerio atsiradusioms atliekoms sutalpinti nepakanka. Įsivaizduokite, kokie nepatenkinti būtų kaimynai, pamatę, jog bendras konteineris  ir teritorija aplink jį pripildyta atliekomis, atsiradusiomis po jūsų buto remonto! Tai – ne tik nedraugiškas, bet ir įstatymus pažeidžiantis elgesys. Išeitis paprasta ir prieinama visiems: konteineris, esant vienkartiniam poreikiui, gali būti išsinuomojamas arba, įžvelgus nuolatinio naudojimo būtinybę – nusiperkamas.

Išsinuomoti arba nusipirkti siūlomi konteineriai yra skirstomi į kelias kategorijas:

  • Statybinių atliekų konteineriai

Statybinis konteineris yra nepamainomas atliekant statybos ir remonto darbus, kurių metu neišvengiamai atsiranda kalnas šiukšlių. Statybinis konteineris turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į numatomų atliekų rūšį (mediena, statybinis laužas, plastikas ir panašiai) bei kiekį (nuo to priklauso reikiamas dydis). Nuomos paslaugą siūlančių bendrovių statybiniai  konteineriai pristatomi į kliento nurodytą vietą (būtinas išankstinis užsakymas) ir, pastaruosius pripildžius,  atliekos išvežamos saugiam utilizavimui.

  • Konteineriai šiukšlėms

Tai – konteineriai, į kuriuos kraunamos kitos, ne statybinės atliekos, pavyzdžiui – buitinės šiukšlės. Šis variantas – puikus sprendimas, kai dėl atliekų kiekio ar rūšies negalima pastarųjų talpinti į turimą konteinerį. Konteineriai kaina tikrai nėra prabangos paslauga

  • Jūriniai konteineriai

Tai – konteineriai, kurių paskirtis yra kiek kitokia nei anksčiau aptartų. Pastarieji yra naudojami krovinių pervežimui laivais bei sausumos keliais (sunkvežimiais bei geležinkeliu), taip pat neretai tampa sandėliavimo ar kitos paskirties pastatu (galima įvesti visas būtinas komunikacijas, tad tai – puiki gyvenamoji, prekybos, maitinimo įstaigos ir panašiai vieta). Iš paskirties galima spręsti, jog šio tipo konteineriai yra skirti ilgesniam naudojimui, tad daugiau dėmesio sulaukia ne nuomos, bet skelbimai iš serijos ” juriniai konteineriai parduoda”. Jūriniai konteineriai kaina, įvertinus potencialią paslaugos naudą, yra protinga bei ekonomiška investicija.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *