Laiptų turėklai – kokie populiariausi?

Autorius:

publikuota: ,

laiptų turėklaiLaiptu tureklai – tai laiptų pakopų kraštuose montuojamos išilginės atramos, reikalingos tiek kaip apsauginę funkciją atliekantis laiptu elementas, tiek kaip išskirtinė namų/biuro/poilsiavietės ar bet kokios kitos paskirties statinių išorės ar vidaus dekoro detalė. Tačiau kaip žinoti, kokie tureklai dabar populiariausi ir madingiausi? Kokios laiptų turėklų detalės perkamiausios? Ir apskritai – ar laiptu tureklai turi savo madas? Apie visą tai jums pasakoja mūsų specialistai.

Populiariausi rinkoje – nerūdijančio plieno laiptų turėklai. Tokie tureklai dažnai reikalauja sudėtingesnio gamybos proceso, tačiau turėklų populiarumas yra puikus įrodymas, kad rezultatai klientus itin džiugina. Tokie laiptų turėklai atrodo ypač estetiškai, patraukliai, beveik nesidėvi, bet to, juos ypatingai lengva valyti nuo nešvarumų. Taigi tai – dar ir praktiški laiptu tureklai. Kaina priklauso nuo įvairių niuansų, antai kiek vamzdelių bus turėklo užpildyme, ar bus naudojamas stiklas ir pan. Svarbu paminėti ir kad ši ši medžiaga puikiai tinka ne tik vidaus laiptams. Nerūdijančio plieno lauko laiptų turėklai yra vienas geriausių pasirinkimų drėgmės ar tiesioginės saulės spindulių veikiamoje lauko aplinkoje.

Metalo turėklai yra visada populiarus ir madingas pasirinkimas būtent dėl to, kad jie gali būti lengvai priderinti iš pažiūros labai skirtinguose namų interjeruose. Tai –jaukumo namams suteikiantys laiptų turėklai. Metaliniai turėklai populiarūs dar ir dėl to, kad tinkamai juos apdirbus galima išgauti unikalų rezultatą – laiptu atramas, kurios atrodys kaip tikro kalvio gaminti laiptu tureklai. Kaina, tuo tarpu, bus nepalyginamai mažesnė. Beje, svarbu žinoti ir dar vieną dalyką, norint kad namuose atsirastų išskirtiniai laiptų turėklai: detalės. Tinkamai parinkus laiptų detales, laiptų turėklai atrodys kaip tikras meno kūrinys.

Vis mažiau populiarus laiptu turėklų variantas – iš medienos pagaminti laiptu tureklai. Mediniai laiptų turėklai  šiuo metu yra nustelbti anksčiau aptartų metalo bei nerūdijančio plieno turėklų. Visgi tokie laiptu tureklai vis dar yra populiarūs kaimo sodybose, soduose ir pan. Tai – dar ir pigūs laiptų turėklai. Kaina gali svyruoti nuo 150 € už metrą. Kita vertus, mediniai tureklai lauko laiptams nėra pats geriausias pasirinkimas – nuo per didelės drėgmės medis gali greitai peršlapti ir pradėti pūti.

Taigi tai – trys populiariausios laiptų turėklų opcijos rinkoje. Svarbu paminėti, kad turėklų montavimo paslaugos gali būti užsakomos visoje Lietuvoje (laiptu tureklai vilniuje, laiptu tureklai alytuje, laiptu tureklai kaune, laiptu tureklai klaipedoje ir tt.). Na o jei laiptu turėklus įsirenginėjate pirmą kartą, turbūt taip pat dar svarstote, kur įsigyjami laiptu tureklai? Senukai (prekybos centras) siūlo platų laiptų turėklų detalių pasirinkimą. Akivaizdu, kad pasirinkimo opcijų tikrai netrūksta, tad linkime priimti tinkamą sprendimą ir įsirengti puikius laiptų turėklus!


Diskusija

Įrašo “Laiptų turėklai – kokie populiariausi?” komentarų : 1

  1. svarbiausia minimalizmas ir praktiškumas turėkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *