Planuojate pavėsinę? Kokia Jums labiausiai tinka?

Autorius:

publikuota:

pavėsinėSvajojate apie nuosavą pavėsinę, kurioje galėsite laiką leisti ne tik šiltuoju, tačiau ir vėsesniais orais? Galvojate, kad nieko nėra puikiau, kaip šiltą vasaros dieną gulėti atokaitoje? Tokiu atveju pavėsinės – puikiai jums tinkamas pastatas, kurį gali įsigyti visi turintys plotą lauke. Nesvarbu, ar galite pasigirti nuosavu kiemu, o gal turite sodybą – joje pavėsinės puikiai tiks. Juolab, kadangi egzistuoja tokia plati pasiūla – kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Svarstote, kokios pavėsinės Jums tinka labiausiai? Skaitykite tekstą toliau, galbūt Jums tai padės apsispręsti ir pasirinkti teisingai.

Uždaros ar atviros pavėsinės?

Pavėsinės gali būti uždaros ir atviros ir nuspręsti, kuri Jums labiausiai tinka galima pagal tai, kurioje vietoje ji bus statoma. Jeigu Jūsų sodas yra gana atviroje erdvėje, tokiu atveju dažniausiai tokiose vietose būna gana intensyvus vėjas. Natūralu, kad kur kas labiau tinka uždaros pavėsinės. Štai jeigu pastaroji bus statoma kieme, kuriame taip pat yra medžių bei kitų pastatų – atviros pavėsinės padės kur kas labiau džiaugtis erdve. Tiesiog vėjas bus ne toks intensyvus, kadangi pastatai viską užstos. Galima pasirinkti dalinai atvirą pavėsinę. Tokiu atveju dažniausiai konkreti jos siena yra uždengta, o likusios trys – atviros. Tai puikiai tinka tuomet, kai tiksliai žinote iš kurios pusės dažniausiai vėjas pučia.

Pirkti pagamintą ar pagal individualų užsakymą?

Pavėsinės parduodamos tiek jau pagamintos, tiek galite įsigyti gaminį, kuris bus sukurtas pagal Jūsų individualų užsakymą. Atsakyti, kuris variantas yra geresnis – sunku. Tiesiog jeigu pavėsinė bus statoma neįprastoje vietoje arba jūsų kieme kuriamas kiek neįprastas interjeras, tokiu atveju puikiai tiks tokios pavėsinės, kurios yra gaminamos pagal individualius užsakymus. Minusas tas, kad dažniausiai konkrečiai Jums kurtos pavėsinės kainuoja kur kas brangiau. Čia ir kyla klausimas – kokią pinigų sumą galite skirti ir kiek Jums svarbu tai, kad Jūsų kieme būtų unikalus daiktas.

Kaip pasirinkti profesionalus?

Jeigu nusprendėte, kad Jums labiau tinkamas pasirinkimas yra individuali pavėsinė – tokiu atveju reikia skirti laiko apgalvojimui, kuriuo profesionalu planuojate pasinaudoti. Kadangi Lietuvoje profesionalų paieška yra labai plati – naudinga susidėlioti kriterijus, kurie padės teisingai pasirinkti.

  1. Įvertinkite, kokios yra paslaugų kainos ir pagal savo galimybes pasirinkite tą variantą, kuris labiausiai tenkina poreikius.
  2. Būtinai pasižiūrėkite, kokius darbus jie yra iki šiol atlikę ir įvertinkite, ar pasiūla Jus tenkina, ar ne.
  3. Kai kurie specialistai suteikia garantiją savo darbams. Taigi, jeigu ilgainiui iškils kokios nors problemos – jos visiškai nemokamai bus sutvarkomos.
  4. Pavėsinės gali būti stacionarios ir mobilios ir pagal tai, kokios Jums reikia – ieškokite konkretaus gamintojo.

Pavėsinės pasirinkimas pareikalaus iš Jūsų laiko, tačiau tokiu atveju būsite tikras, kad radote geriausia, ką tik įmanoma.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *