Koks namų interjeras bus madingas 2018 metais?

Autorius:

publikuota:

namų interjerasNamai – tai vieta, kurioje galime jaustis saugūs. Juose pailsime nuo sunkios dienos darbe, atsipalaiduojame bei praleidžiame turiningą laiką su savo šeima. Būtent dėl to, jie turi būti itin jaukūs, kupini šilumos bei gražūs. Na, o kaip juos dekoruoti 2018 metais? Nustebsite, tačiau į madą vėl grįžta anksčiau dominavę akcentai.

Žalvaris

Nors buvo manoma jog žalvaris su visam pasitraukė iš populiariausių dekoro produktų, tai yra tikrų tikriausia netiesa. Švelnus, kuklus švelniai gelsvas metalas bus viena stilingiausių prekių, kurią privalės turėti kiekvienas. Nesvarbu ar tai bus vaza, žvakidė, kėdė – kiekvienas prie namų derantis žalvarinis akcentas atrodys itin stilingai bei šiuolaikiškai.

Baltai juoda… arba juodai balta

Galvojote jog juodos ir baltos spalvos miksas bus pamirštas? Tikrai ne! Juodai baltos sienos, baltas kilimas, juodas stalas bei juoda odinė sofa su baltu kailiniu kilimu – puikus sprendimas norintiems sukurti kažką gražaus ir stilingo. Kalbant apie detales, juodai baltam dekorui idealiai tinka sieniniai tapetai (dar kitaip anglų kalboje black & white wall decals). Norėdami sukurti moderniai atrodantį miegamąjį ar svetainę, rinkitės raštuotus ar su išraiškingu paveikslu padarytus sieninius paveikslus.

Dideli, masyvūs baldai

Šiuolaikiškas butas ar namas tikrai neapsieis be itin didelių, masyvių baldų. Tačiau reikia nepamiršti jog norint juos turėti, prieš tai reikia pagalvoti apie tinkamai išplanuotą namų erdvę. Ji turi būti didelė bei neapstatyta kitomis nereikalingomis smulkmenomis. Geriausias variantas, rinktis keletą masyvių baldų ir juos centruoti kambario viduryje. Didelė, odinė sofa, stilingas stalas bei itin kokybiška spinta daiktams susidėti, idealus variantas 2018 namų interjere.

Akcentai netradicinėse vietose

Kai kalbame apie 2018 metų interjero dizainą, negalime pamiršti paminėti ir vieno labai svarbaus fakto. Norite jog jūsų namai patrauktų svečių ir jūsų pačių dėmesį? Sugalvokite kuo jūsų namai gali išsiskirti iš visų kitų. Ką siūlome mes, tai išskirtinius dizainerių dekoro sprendimus: vazas, žvakides, stalelius ir panašiai. Taip pat, gali pasižiūrėti įvairių langų ir sienų dekoro sprendimų čia: https://www.decoshaker.com/vertical-blinds

 

 

 


Diskusija

Įrašo “Koks namų interjeras bus madingas 2018 metais?” komentarų : 1

  1. Šiaip interjero tendencijų neseku. Tačiau, domiuosi apšvietimu. Manau, kad tinkamai parinktas apšvietimas gali kardinaliai ir nebrangiai pakeisti namų aplinką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *