Geras virtuvinis rankšluostis – būtinas ne tik kulinarams

Autorius:

publikuota:

rankšluostisNamų apyvokos prekės. Ką jums reiškia šie žodžiai? Tikriausiai kyla sąsaja su namų tvarkymu. Na, laikas nuo laiko juk reikia apsitvarkyti. O kai kurie procesai – ne kasmėnesiniai ar kassavaitiniai. Pavyzdžiui, indai plaunami kasdien (aišku, tai priklauso ir nuo įpročių, bet turbūt dažniausias atvejis – kasdienis plovimas). Taigi, virtuvinis rankšluostis yra nepamainomas daiktas.

Maisto gaminimas – vieniems pomėgis, kitiems darbas

Vieni žmonės maistą gamina savo malonumui. Kiti išvis nesiryžta išsikepti kokių blynų ar paruošti kitokio patiekalo. O štai kai kuriems kulinarija yra darbas. Kad darbas restorane vyktų kaip priklauso, būtina iš anksto pasirūpinti reikiama virtuvine įranga. Kas be ko, reikalingas ne vienas rankšluostis. Beje, rankšluosčius renkamasi atidžiai. Kodėl? Todėl, kad nekokybiški taptų galvos skausmu.

Restorane kiekvienas procesas kruopštus, bet kartu ir greitas. Jei pradėjus valyti šlapią paviršių tektų praleisti daug laiko, tai darbas anaiptol nebūtų efektyvus.

Yra bent dvi savybės, kuriomis pirkėjai vadovaujasi. Tiek restoranų darbuotojai, tiek namie šeimininkaujantys asmenys nori, kad įsigytos prekės tarnautų patikimai. Gal ir keistai skamba „patikimas rankšluostis“, bet, geriau pagalvojus, tai logiška – jei po vieno naudojimo medžiaga suplyštų, šio reiškinio nevadintume patikimu.

Tinkamų rankšluosčių pasirinkimas

Pirmoji savybė – drėgmės sugėrimas. Antroji – rankšluosčio dydis. Šie du dalykai – neabejotinai svarbūs.

Blogos drėgmės sugėrimo savybės apsunkintų paprastus buitinius procesus. Todėl prieš perkant rankšluostį pravartu perskaityti, kas apie jį parašyta, arba pasikonsultuoti su pardavėju. Kaip pavyzdį galima paminėti produkciją iš lino – rankšluosčiai iš šios medžiagos išties šauniai sugeria drėgmę.

Drėgmė – dar ne viskas. Kitas klausimas yra matmenys. Akivaizdu, kad vonioje nepakaktų keliolikos centimetrų ilgio ir tokio pat pločio rankšluosčio. O štai šluostant indus pakanka visiškai kompaktiško. Per didelis netgi nebūtų patogu.

Ar kaina svarbi?

Dar vienas įdomus klausimas yra susijęs su kaina. Nevyniojame žodžių į vatą ir atsakome: taip, pirkėjai atsižvelgia į kainą, bet rankšluostis nėra prabangos prekė, o jei perkama internete, netgi sutaupoma. Žinoma, pirkti reikėtų iš tokios elektroninės parduotuvės, kuri užsitarnavusi gerą reputaciją.

Kasdieniai procesai – plovimas ir valymas

Nauda tokia, kad nė nepastebime. Visiška tiesa – rankšluosčiais naudojamės kasdien, tad nė nepagalvojame, kokie jie naudingi. Ir tik prireikus atnaujinti komplektą susizgrimbama, kur ir ką rinktis.

Kasdien plauname ir valome – tiek rankas, tiek indus, tiek namus (na, namus nebūtinai kasdien). Ir visur reikia rankšluosčių. Todėl smagu turėti ne tik praktiškų, bet ir stilingų. Hm, stiliaus vaidmuo čia nemažas. Sugalvota gaminti šį tą „tarp vonios rankšluosčio ir drabužio“. Tai tik dar kartą patvirtina kiekvieną dieną reikalingų rankšluosčių reikšmę.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *