Dekoratyviniai tinkai: lygus ar samanėlė?

Autorius:

publikuota:

 

KnaufPradėję ieškoti dekoratyvinio tinko pamatysite, kad egzistuoja labai plati pasiūla. Kol vieni džiaugiasi, jog gali pasirinkti labiausiai jiems tinkam variantą, tuo tarpu kiti sunerimsta, kadangi atrasti geriausią variantą iš tokios plačios pasiūlos yra labai sunku. Visgi, dekoratyviniai tinkai labai įvairūs ir kiekvienas atras tai, kas jiems labiausiai tinka bei patinka.

Pirmiausia verta paminėti, kad dekoratyviniai tinkai smulkiau yra detalizuojami pagal tai, koks yra jų paviršius. Nuo lygių iki samanėlių bei lietučio, kurie padeda namui atrasti visiškai kitokią išvaizdą bei kitokį pojūtį. Skirtingi tinkai pasižymi ne tik skirtinga išvaizda, tačiau taip pat ir skirtingomis charakteristikomis. Norėdami rasti pačią geriausią turėsite palyginti nemažai galimybių. Kokios jos? Skaitykite toliau.

Dekoratyvinis tinkas lietutis

Dekoratyviniai tinkai lietutis dažniausiai pasirenkami dėl puikios išvaizdos. Nors jie pasižymi ir kitais privalumais, kaip kad apsauga nuo neigiamų aplinkos veiksnių, tačiau dažniausiai būtent puiki išvaizda ir paskatina rinktis šią alternatyvą.

Šio tipo tinkas yra pagamintas naudojant specialius mini grūdelius, kuriais yra dengiamas paviršius. Taigi, paviršius padengtas šiuo tinku atrodo tarsi grublėtas, su mini grūdeliais, skoningai. Tuo pačiu didelis pliusas, kad šio tipo tinką yra labai paprasta ir patogu padengti. Neįmanoma sugadinti, kadangi dėl grublėto paviršiaus jis atrodo skoningai bet kokiu atveju. Spalvos visada gražiai pereis ir nesusidarys dėmės.

Dekoratyvinis tinkas samanėlė

Irgi grublėtas, tačiau kiek kitaip atrodantis paviršius samanėlė labai dažnai traukia aplinkinių dėmesį, kadangi jis taip pat atrodo labai skoningai. Daugelis sako, kad šio tipo dekoratyvinis tinkas yra labai elegantiškas ir paprastas, tačiau tuo pačiu neprastas.

Nors šio tipo paviršius atrodo labai kukliai, tačiau tuo pačiu  tikrai skoningai ir labai  gražiai. Šis tinkas pasižymi dideliu atsparumu, tad tai puikus pasirinkimas, kurie gyvena greta miškų ir bijo, kad namo fasadas gali labai greitai apsinešti purvu. Dekoratyvinis tinkas samanėlė yra atsparus purvui ir kitokiems veiksniam, kurie galėtų gana greitai pakeisti jo išvaizda. Taigi, jeigu norite, kad jūsų namo išorė atrodytų puikiai – jums puikiai tiks šis dekoratyvinis tinkas.

Glotnaus paviršiaus tinkas

Galiausiai, paskutinis pasirinkimas yra glotnaus paviršiaus tinkas, kuris anksčiau karaliavo, tačiau šiuo metu pasirenkama vis rečiau. Kodėl? Nors jis pasižymi ir tikrai puikiomis savybėmis, tačiau žmonės labai vertina tinkus su grublėtumais, kurie atrodo kur kas skoningiau ir labiau traukia akį.

Visi tinkai išsiskiria tuo, kad galite rasti labai platų spalvinį pasirinkimą. Nuo pastelinių spalvų, kurios dažniausiai pasirenkamos lauko fasadui dekoruoti iki kiek ryškesnių, kurios puikiai atrodo namuose. Labai svarbu renkantis tinką įvertinti ne tik spalvinius pasirinkimus, tačiau ir kitas charakteristikas. Štai sudedamosios dalys yra bene pats svarbiausias veiksnys. Jeigu neturite laiko stovėti prekybos vietoje ir skaityti etikečių, tokiu atveju mes jums rekomenduojame keliauti į virtualias prekybos vietas ir ten labai patogiai susirasti reikalingą info, kuri padės apsispręsti, ar konkretus gaminys jums tinka, ar ne. Svarbiausia palygti kuo daugiau variantų, kad atrastas būtų geriausias.

Dekoratyviniai tinkai puikiai tinka fasado atnaujinimui. Svarbiausia yra pasirinkti tokį, kuris jums puikiai tiktų bei patiktų. Šiuo metu pasiūla labai plati, tad tai didina tikimybę, kad rasite tai, kas geriausiai atspindės jūsų poreikius. Dekoratyvinis tinkas Knauf.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *