Kokios vidaus durys dažniausiai parduodamos?

Autorius:

publikuota: ,

vidaus durysGerai atliktas remontas – puiki investicija į ateitį ir papildomų išlaidų išvengimas. Kad kokybiškai atliktumėte remontą, pirma svarbu tinkamai jį susiplanuoti. Apgalvoti ne tik ką norite pakeisti, bet paskaičiuoti ką tiksliai keisite, kiek tai Jums kainuos. Tai būtina tam, kad galėtume turėti tikslų biudžetą ir nereikėtų ieškoti papildomų pinigų. Remontas gali būti pakankamai siauro pobūdžio, tarkime pakeičiami tapetai, keletas baldų, įnešama naujų dekoracijų ir viskas. Tačiau kartais norisi viską sugriaut ir kone pastatyt nuo pagrindų. Vienas iš dalykų, kurį verta atsinaujint atliekant kapitalinį remontą – vidaus durys.

Prieš keičiant vidaus duris, vertėtų susipažinti su šiuo metu parduotuvėse vyraujančiais durų tipais ir jų kainomis. Pigiausias, tačiau tikrai ne prasčiausias variantas būtų visiškai paprasto dizaino ąžuolinės, milano riešuto (arba jų imitacijos) durys, jų kaina vyrauja apie 20-30 EUR, pasistengus galima rasti ir pigiau, su nuolaida. Tiems, kurie ieško kažko įdomesnio, parduotuvės gali pasiūlyti šiek tiek už didesnę kainą, paprastai 40-60 EUR, pušines duris. Jeigu norite kokio nors įdomesnio dizaino ar stiklo, kaina gali padidėti net 30 EUR, tačiau gerai paieškoję, tokias duris galėtumėte rasti su 30% nuolaida.

Vidaus durys būna įvairaus pobūdžio. Gali būti laminuotos, grynos medienos, presuoto kartono, faneruotos arba paprasčiausiai plastikinės pertvaros. Durų kainą paprastai įtakoja medžiaga iš, kurios jos yra padarytos, taip pat kokybė ir dažnai dizainerio prisilietimas. Tiems, kurie ieško praktiškumo ir funkcionalumo, geriausia yra per daug pinigų neišleisti ir pasirinkti “basic” tipo duris iš kokybiško, tačiau ne pačio brangiausio medžio. Tie, kurie siekia duris namuose turėti kaip ypatingą detalę, turėtų pasižvalgyti į įdomesnio pobūdžio medieną, pasidomėti ką siūlo dizaineriai ir durų ieškoti ne dideliuose prekybos centruose, o kreiptis tiesiai į gamintoją.

Gerai investavę į paiešką, geras vidaus duris rasite greitai ir už pačia tinkamiausią kainą. Žinoma, rekomenduojama durų montavimą, patikėti profesionalams, nes dailiai įstatyti vidaus duris nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti:

https://www.youtube.com/watch?v=YwjZJxaxoDQ

 

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *