Plastikiniai langai Kaune montuojami tik profesionalų

Autorius:

publikuota:

Plastikiniai langai KauneŠiuolaikinis langas, pastatytas ant žemės, atremtas į sieną niekaip negali apšiltinti jūsų namų ir sutaupyti energijos. Tai tiesiog daiktas, kurio nepastačius į tinkamą vietą, jis bus ne daugiau nei bet kuri kita dekoracija. Pastatyti į tinkamą vietą gali tik profesionalūs meistrai. Plastikiniai langai Kaune gaminami ir parduodami ne vienoje įmonėje, tad pasirinkimas yra iš tiesų didelis. Ką daryti juos nusipirkus?

Suplanuoti langų vietą

Su architekto pagalba ar be, visi namų šeimininkai pirmiausiai turėtų suplanuoti langų vietą. net jei dabar ten yra siena, nereiškia, kad joje negali atsirasti vietos langui. Planavimas – sudėtinga užduotis, nes reikia įvertinti saulės, vėjo kryptį, Šiaurė tai, ar Pietūs. Pagal tai galima spręsti, kokio dydžio langai yra reikalingi. Tai pirmas ir svarbiausias žingsnis, kurį reiktų atlikti dar prieš užsisakant langus.

Paruošti vietą langams

Montuotojai paprastai atvažiuoja pas klientą, išsikrauna langus, jei reikia juos užneša į butą ar antrą aukštą ir… Šiaip turėtų pradėti juos montuoti, tačiau dažnai jiems tenka dar išgriauti senus langus. Taip jų darbas pailgėja, o montavimo darbų kaina – padidėja. Geriausia, kad prieš atvykstant montuotojų komandai vieta langams jau būtų paruošta. Viskas turėtų būti išvalyta, paklota, kad jiems reiktų tik susidėlioti savo kaladėles, gulsčiukus ir statyti atsineštą langą.

Nuspręsti dėl palangių

Montavimo metu kyla daugybė klausimų. Vienas svarbiausių – o ką daryti su palange? Ar montuoti ją iš karto, ar palikti vietą, kurią apdailininkas turės užmūryti ir paruošti dažymui. Palangę galima nusipirkti ir iš statybinių medžiagų parduotuvės – jos pastatymas nėra sudėtingas – reikia tik panaudoti gulsčiuką, kad ji būtų lygiai pritvirtinta.

Glaisto darbai

Kai langas įstatomas ir priklijuojamos izoliacinės juostos, pripurškiamas putoplastas, kad langas tvirtai laikytųsi ir nepraleistų šalčio, reikia pasirūpinti ir lango kontūrų suformavimu. Paprastai šiuos darbus atlieka jau apdailininkas, o ne langų montuotojas. Jis suformuoja lango kontūrą, uždeda kampo įtvirtinimus, padengia glaistu, paruošia dažymui. Tada galima dažyti (rekomenduojama visą kambarį arba bent jau tam tikrą detalę nudažyti, kad langas neišsiskirtų labai.

Po šių darbų viskas nudažoma ir tik tada langas yra pilnai sumontuotas. Plastikiniai langai Kaune – platus pasirinkimas už priimtiną kainą.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *