Naujo buto pasirinkimo ir įsirengimo klaidos

Autorius:

publikuota:

Svajonių namai gali suteikti kur kas daugiau saugumo, padėti jaustis kur kas ramiau, galiausiai, stabiliau. Nenuostabu, kad lietuviai turi ypač didelį poreikį gyventi savo svajonių namuose. Naujas butas – siekiamybė, kurią gali turėti beveik kiekvienas ir kiekviena, kurie to siekia.

Tiesa, naujas butas turi būti pasirenkamas įvertinus kelis svarbius aspektus, juolab, reikia rinktis tokius, kurie yra dalinai įrengti. Tuomet pagal savo asmeninius poreikius galėsite įsirengti iki mažiausių smulkmenų, o tuomet tai bus Jūsų namai.

Svarbiausia – smulkmenos, tačiau kokias jas reikia įvertinti?

  1. Pirmiausia reikia nuspręsti, koks stilius dominuos Jūsų namuose. Daugelis lietuvių renkasi modernų, tačiau tai tikrai nėra vienintelė galimybė. Mažesniuose namuose puikiai tinka ir skandinaviškas stilius, kuris dažniausiai neatsiejamas nuo šviesių spalvų.
  2. Siūlome rinktis ir tokius baldus, kurie būtų ne tik stilingi, tačiau taip pat  ir funkcionalūs. Šiuo metu pasirinkimas yra platus kaip niekada, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Ypač reikia skirti dėmesio mažos kvadratūros butukams. Juose reikia rinktis funkcionalesnius baldus.
  3. Renkantis namus žiūrėkite – ar projektas Jums tinkamas. Dažniausiai naujos statybos būstai yra erdvūs ir daugeliui žmonių tai labai patinka. Tačiau senesniuose galima rasti net po kelis kambarius, kurie – ypač maži. Alternatyva yra sienų griovimas, tačiau ne  visada tai sėkmingai įgyvendinama. Iškart domėkitės – kurios sienos gali būti griaunamos.
  4. Būtinai investuokite į kokybę. Tik tokiu atveju investicija Jums gali sėkmingai atsipirkti. Siūlome įsigyti geros kokybės medžiagas, kurios tikrai patvarios. Juk tai yra Jūsų namai. Investuokite į juos daugiau.
  5. Rinkitės tokį butą, kuriame yra kuo daugiau šviesos. Lietuviškas klimatas yra niūrus, tad natūralu, kad labiau vertinami tokie būstai, kurie yra talpūs, dideli, kuriuose galima gyventi šviesiai ir saulės – tiek, kiek reikia. Dažniausiai tokie yra naujos statybos butai, tad tokius rinktis siūlome ir Jums.

Naujas butas – visada yra geresnis pasirinkimas. Siūlome skirti dėmesio smulkmenoms, skaityti, domėtis, galiausiai, rasti tai, kas Jums tikrai patinka ir kas leis gyventi patogiau.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *