Ketaus krosnelė – stilingas pasirinkimas

Autorius:

publikuota: , , ,

Kiekvienas iš mūsų trokštame, kad namuose būtų jauku ir gera. Jaukumas siejasi ne tik su dailiu interjeru, bet ir su šiluma. Jei vasarą kaip tik norisi gaivumo, tai rudenį ar žiemą į pirmą planą iškeliama šiluma. Tačiau yra įrenginiai, kurie derina viena ir kita – tai Dovre ketaus krosnelės.

Jei pasirenkamas kokybe garsėjančio gamintojo produktas, tuomet gaunamas ilgaamžiškumas, gražus dizainas ir, žinoma, efektyvumas. Gamintojų yra įvairių, tad pasirinkimo laisvė tikrai egzistuoja. Kita vertus, kiekvienas pirkėjas turi vienokių ar kitokių pageidavimų, o tai lemia atmetimo principo naudojimą, kai iš, pavyzdžiui, dešimties gamintojų atrenkami penki. Suprantama, labai svarbu, kad krosnelė tinkamai veiktų, t.y. tinkamai skleistų šilumą. Tačiau pastaraisiais metais keitėsi ir žmonių skonis, imtas kreipti didesnis dėmesys į dizaino subtilybės. Ketaus krosnelės neišvengiamai patenka į šią tendenciją ir gali pasiūlyti ne tik tvirtumą bei šilumą, bet ir tokį dizainą, kuris tikrai sužavės.

Kokią ketaus krosnelę pasirinkti, priklauso nuo būsto stiliaus. Sakykime, klasikinio stiliaus kambaryje puikiai tiks harmoningai prisiderinanti ir, buitiškai tariant, „įsipaišanti“ krosnelė. Klasika – tai, kas madinga amžinai ir nepasensta, nepriklausomai nuo aplinkui vyraujančių ir besikaitaliojančių madų. Žinoma, bet kuriuo atveju renkantis šildymo įrenginį dizainas sudaro dalį visų kriterijų. Tai, žinoma, svarbu, bet ne mažesne reikšme pasižymi visa techninė pusė. Visgi kai kuriais atvejais funkcionalumas viršija lūkesčius. Pavyzdžiui, ant krosnelės sumontavus virimui skirtą plokštę galima užsiimti kulinarija. Skamba viliojančiai, tiesa? Beje, jei dar tęstume kalbą apie dizaino subtilybes, būtų įdomu pasižvalgyti po spalvų pasirinkimo galimybes. Ketaus krosnelės gali būti paties ketaus spalvos, tačiau gamintojai taip pat gali pasiūlyti vienokia ar kitokia spalva emaliuotą produktą.

Kaip priešprieša klasikai – modernumas. Tai kažkas išskirtinio, galbūt neįprasto. Įdomus interjeras taps dar patrauklesnis pasirinkus netradicinę krosnelę. Kaip tokia gali atrodyti? Ogi labai įvairiai. Tai gera žinia, mat įrenginys priderinamas prie skirtingiausių kambario formų. Vienos krosnelės yra aukštos ir gana siauros, pabrėžiamas grakštumas. Kitos apvalainos, kai kurios kampuotos ir orientuotos ne į aukštį, o į ilgį. Skiriasi ir spalvos. Planuojant įsigyti tokį daiktą tenka pasvarstyti, ar kambaryje labiau tiktų tamsi, ar kaip tik šviesi spalva.

Vienas aiškus aspektas – krosnelės išvaizda priklauso nuo jos gamybos vietos. Pavyzdžiui, norvegiškas šildymo įrenginys žavės tvirtu skandinavišku dizainu. Italija, kaip visada, siejama su tam tikra egzotika ir įmantrumu. Jei užsimintume apie vokiškas ketaus krosneles, tikriausiai sukeltume mintis apie nepriekaištingas formas ir estetiką bei santūrumą. Taigi, kiekvienos tautos dizaino suvokimas atsispindi gaminiuose. Pirkėjams tai pravartu, kadangi atsiranda pasirinkimo laisvė.

Kad ir ką begalvotum, krosnelė yra stilingas pirkinys. Tai funkcionalumas, įvilktas į dailų dizainą, ir kuriantis namuose jaukumą. Tiesiog interjero detale šio įrenginio pavadinti nesinorėtų, kadangi šaltą žiemą išorinis apipavidalinimas kiek nublanksta prieš skleidžiamą šilumą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *