Keltuvai ir keltuvų nuoma – paslaugos, kurių gali prireikti ne tik specialistui, bet ir eiliniam vartotojui

Autorius:

publikuota: ,

Dažno iš mūsų garaže stovi automobilis ar bent dviratis, turime kopėčias, plaktuką bei daugelį kitų padargų, be kurių neįsivaizduojame kasdienybės buityje. Tačiau kai kuriose situacijose prireikia specializuotos technikos ar įrankių, kurių ne tik nerastume pasiskolinti pas kaimyną, bet dažnai net neįsivaizduotume, kur apskritai pastarųjų ieškoti. Keltuvai – puikus pavyzdys. Tai – prietaisas, skirtas kilnoti svorį į aukštį, nesvarbu,  tai būtų žmonės ar daiktai. Pramonės ar žemės ūkio įmonėse, statybų sektoriuje pastarosios technikos knibdžėte knibžda, tuo tarpu eiliniam žmogui, su minėtomis veiklomis iki šiol neturėjusiam nieko bendro, paieška gali atrodyti sudėtinga. Šiuo atveju itin aktualia paslauga tampa keltuvų nuoma.

Pavyzdžiai, kur gali būti naudojami keltuvai, yra patys įvairiausi – elektros bei kitų telekomunikacijų įrengimas bei priežiūra, didžiagabaričių statybinių blokų kėlimas į didelį aukštį ar netgi daugiaaukščių pastatų langų valymo paslaugų teikimas, aukštai pakabintų, miestus puošiančių gėlių laistymas ir panašiai. Kaip minėta, šio prietaiso netikėtai gali prireikti ir kiekvieno iš mūsų buityje: savarankiškai vykdomose statybose (jei samdomi specialistai, šį klausimą jie patys ir išprendžia), žemės ūkyje ar net garaže, nusprendus ten įsirengti mini dirbtuvėles.

Kaip ir bet koks techninis prietaisas, taip ir keltuvai, tarpusavyje yra skirtingi – unikalaus veikimo principo, veikiantys skirtingų energijos šaltinių dėka, keliantys į nevienodą aukštą, didesnės ar mažesnės keliamosios jėgos, skirtingo darbinio paviršiaus ir panašiai. Rinkoje siūlomi šie keltuvai:

  • dyzeliniai;
  • elektriniai;
  • žirkliniai;
  • teleskopiniai;
  • priekabos tipo.

Neskubėkite rinktis pigiausio varianto – galbūt pastarasis jums visiškai netiks ar net sukels pavojų jūsų bei aplinkinių sveikatai ir gyvybei: keltuvai privalo būti pritaikyti konkrečios veiklos specifikacijai. Įmonės, besiverčiančios keltuvų nuoma ir/arba pardavimu, konsultantui išsamiai paaiškinkite, kokiam tikslui jums reikalingas prietaisas ir pastarasis neabejotinai jums pasiūlymas tinkamiausią variantą.

Eiliniam vartotojui, kuriam, kaip minėta, keltuvo prireikia tik epizodiniams darbams atlikti, keltuvų nuoma – priimtiniausias sprendimas. Šiuo variantu neretai naudojasi ir firmos bei asmenys, besiverčiančios tam tikro pobūdžio veikla, tarkime – ne kartą minėtomis statybomis. Kam pirkti keltuvą už kelis tūkstančius eurų ir naudoti jį tik retkarčiais, jei siūloma keltuvų nuoma finansiškai kur kas labiau apsimoka. Tiek pirkdami, tiek nuomodamiesi rinkitės tik patikimas firmas, kurios klientui siūlo kokybišką, saugią bei techniškai tvarkingą įrangą.


Diskusija

Įrašo “Keltuvai ir keltuvų nuoma – paslaugos, kurių gali prireikti ne tik specialistui, bet ir eiliniam vartotojui” komentarų : 1

  1. Puikus pažintinis straipsnelis, lengvai skaitomas ir informatyvus. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *