Šiuolaikinės vidaus durys

Autorius:

publikuota: ,

Kiekvienoje gyvenamojoje patalpoje, kaip žinoma, visada yra vidaus durys. Mūsų dienomis šios konstrukcijos gali būti gaminamos, laikantis pačių įvairiausiu stiliaus krypčių, todėl būstų savininkai turi galimybę pasirinkti tokias vidaus duris, kurios puikiai derės prie bendro interjero.

Dabar mūsų šalies durų gamintojai gali pasigirti ne tik gamybos apimtimis, bet ir aukšta gaminių kokybe. Tai tapo įmanoma modernizavus įmones, pradėjus gamyboje naudoti šiuolaikines technologijas taip pat sukaupus pakankamą įdirbį durų gaminimo srityje. Gamintojai gali patenkinti didelio klientų rato poreikius, nes siūlo jiems aukštos kokybės gaminius už labai prieinamą kainą.

Durų gamyba yra atliekama iš itin kokybiškų medžiagų, naudojant efektyvią įrangą ir inovatyvias technologijas. Toks požiūris į darbą padeda kurti konstrukcijas, kurios atitinka  patikimumo, patvarumo, funkcionalumo ir, žinoma, estetiškumo parametrus. Gamyboje gali būti naudojamos įvairiausios medžiagos: MDF, medžio masyvas, plastikas, stiklas. Be to, vidaus durys yra dekoruojamos įvairiomis detalėmis, tokiomis kaip kaltiniai metalo elementai, detalės ir aksesuarais iš stiklo ir panašiais.

Šiuolaikinių durų gamyba – tai procesas, kuriame dalyvauja talentingi ir kūrybingi dizaineriai, sugebantys įgyvendinti net pačias originaliausias ir drąsiausias idėjas. Dėl to pirkėjai gali rinktis klasikines minimalistinio, hi-tech, art deco, avangardinio ar modernaus stiliaus konstrukcijas.  Vidaus durų spalva išsiskiria ypatinga įvairių atspalvių, tekstūrų ir raštų gausa: nuo pačių ryškiausių iki imituojančių akmenį, marmurą ar medieną.

Tam, kad pirkėjas gautų kokybišką produkciją, gamintojai labai atsakingai žiūrį į kiekvieną gamybos proceso žingsnį. Visi modeliai, prieš patekdami į parduotuvių sales, praeina kokybės kontrolę, yra patikrinamas jų patikimumas, patvarumas, taip pat ekologiškumas ir degumas. Tik geriausi gaminai gali padėti sukurti namuose unikalų ir nepakartojamą interjerą su jaukia, komfortiška ir šilta atmosfera.

Prieš priimant galutinį sprendimą, būstų savininkams reikėtų pagalvoti, kokius kriterijus turi atitikti durys, o taip pat kokioje patalpoje jos bus sumontuotos. Pavyzdžiui, vonios kambariams šiuo metu dažniausiai parenkamos durys iš balto matinio stiklo. Tokie elementai ne tik dalina gyvenamąsias patalpas į atskiras zonas, tai yra, atlieka savo tiesioginę paskirtį, bet ir suteikia interjerui lengvumo ir rafinuotumo.

Pasirinkus duris su stiklu, svarbu patikrinti, kaip tvirtai stiklas yra įtvirtintas. Dabar gamintojai leidžia pirkėjams pasirinkti ne tik stiklo formą, bet ir spalvą. Rekomenduojama, kad stiklas būtų bent 5 mm storio, geriausia rinktis grūdintą stiklą.

Beje, durys iš medžio masyvo arba su labai įmantriomis dekoracijomis ar tekstūromis gali kainuoti išties daug. Tačiau visada galima įsigyti paprastas ir lakoniškas duris už mažą kainą ir papildomų medžiagų dėka dekoruoti jas taip, kad jos harmoningai derėtų prie aplinkos. Tokia iš pirmo žvilgsnio nereikšminga detalė kaip vidaus durys gali visiškai sugadinti interjerą, arba atvirkščiai – pabrėžti jo grožį ir stilių.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *