Kaip paskola gali pagerinti jūsų būstą?

Autorius:

publikuota: , ,

paskola remontui
Kartais žmonės, gyvenantys nuomojame būste, sutaupo daugiau negu gyvendami nuosavame, kai nereikia mokėti už nuomą. Priežastis – nuomojamo būsto neremontuoji, tau nereikalingos nei santaupos, nei paskola būsto remontui. O štai tuomet, kada bandoma pagerinti būstą, tenka į tai ir nuolatos vis investuoti, pirkti tai vienus, tai kitus ūkio, buities daiktus, išleisti būsto remontui. Tačiau tie pinigai neina veltui, nes taip yra pagerinamas turimas nekilnojamasis turtas. Kam tuomet reikalinga paskola? Dėl to dažnai kaltos nenumatytos išlaidos, tvarkant būstą:

  • Dokumentų tvarkymui;
  • Santechnikai ir geodezijai;
  • Šiltinimui, siekiant namo sandarumo;
  • Keičiama supuvusi mediena, tada imama paskola busto remontui;
  • Keičiama elektros instaliacija.

Šiems ir kitiems darbams tikrai gali reikėti paskolos internetu.

Perdengti namo stogą

Stogo dengimas – tikrai brangus dalykas. Jam neabejotinai reikės paskolos is zmoniu (jeigu skolinatės iš skolinimo platformos žmonės žmonėms). Tačiau perdengti stogą gali reikėti, kadangi per jį išeina labai daug šilumos. Be to, kiauras stogas visada nulemia ir kitas problemas. Gali drėkti sienos, gali būti apskritai nuolat daroma žala esamam turtui. Taigi, namo perdengimui gali prireikti ir 20 tūkst. eurų, tad mazos palukanos didesnei pinigų sumai tikrai praverstų. Šiaip ar taip, stogo perdengimas yra brangiausias darbas, atliekamas per tam tikrą laiką. Na o pastaruoju metu asbesto nuėmimo programos leidžia padaryti tikrai labai daug, kad galėtumėte perdengti stogus pigiau, kadangi yra tam tikrais atvejais teikiama parama.

Perplanuoti mažą butą

Galbūt jūsų paskola vestuvems iš tiesų bus paskola, reikalinga gražiam mielam butui įsirengti. Tačiau tą paskolą panaudosite jau vedybinio gyvenimo tobulinimui: mažo buto perplanavimui. Vilniuje būstas tikrai brangus, jei už 40 tūkst. bandysite mieste įsigyti būstą, geriausiu atveju, nusipirksite 33 kvadratų butą Pašilaičiuose arba Karoliniškėse, o gal surizikuosite ir išsikėlę į Naująją Vilnią įgysite ir 50 kvadratų butą. Tačiau visais atvejais, tai nebus labai daug vietos šeimai įsikurti. Taigi, norėsite butą perplanuoti ir tai šiek tiek kainuos. Reikės išgriauti kažkokią skiriančią pertvarą, padaryti daugiau bendros erdvės vietos, jungti virtuvę su svetaine, o taip pat ir perplanuoti vaikų erdves ir pan. Toks remontas kainuos, tačiau protingai naudojant pinigus ir išteklius, nedidelė paskola vestuvėms galėtų pasitarnauti.

Tamsų būstą padaryti šviesiu

Jeigu paimta paskola atostogoms, o į darbą eiti nereikia, tuos pinigus galite panaudoti atostogoms… namuose. Ko mes keliaujame į šiltus kraštus? Pasimėgauti saule, nes juk namie taip tamsu. O ką, jeigu už tuos pinigus mes pasidarytume šviesius namus? Tą tikrai galima padaryti, ir tą daryti smagu. Taigi, tamsų savo būstą galite paversti jaukiu ir šviesiu, jeigu paskolos pinigus panaudosite reikiamoms statybinėms medžiagoms ir visus namus pasistengsite paversti švaresniais, gražesniais, šviesesniais.

Užtikrinti visas reikiamas komunikacijas

Verta pastebėti, kad paskola dantu gydymui gali būti ir nepanaudota, jeigu iš tiesų pasitaisysite dantis valstybinėje poliklinikoje. Tuomet pinigų liks būsto remontui. Aišku, jeigu reikia specialios priežiūros ir taisymo, tai kaip ir paskola studijoms, paskola dantims turės būti panaudojama tik pagal paskirtį ir jokiu būdu ne kažkaip kitaip. Na o būstą matyt remontuosite iš kitų lėšų. 

Visgi nebijokite skolintis būsto gerinimui, nes tai visada vienas geriausių būdų namus paversti gražesniais ir vertingesniais.


Diskusija

Įrašo “Kaip paskola gali pagerinti jūsų būstą?” komentarų : 1

  1. Jei atnaujinęs namus, baldus, šildymo sistemą, buitinę techniką jausiesi pagerinęs gyvenimo kokybę, žinoma verta tai daryti net ir už skolintas lėšas. Tai tikrai daug geriau nei gyventi ir graužti save, kad būtinų prietaisų neturi, nepatogiai miegi, nemiela aplinka ir panašiai. Tad aš tikrai esu už vartojimo paskolas tokioms reikmėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *