Kaip išsirinkti tinkamiausią darbo stalą?

Autorius:

publikuota:

Šiuolaikinio žmogaus tendencija: prie kompiuterio jis praleidžia kur kas daugiau laiko nei vaikščiodamas. Taip jau yra, kad žmonės modernėja, o kartu su jų mąstyseną kinta ir požiūris į darbą. Sėdima profesija yra labai dažna, tad tik tinkami biuro baldai gali garantuoti, kad neteks nusivilti vieta, kurioje praleidžiate didžią dalį savo dienos. Juk netinkamas stalas gali sukelti nemažai sveikatos problemų ir viena iš pagrindinių yra iškrypęs stuburas. Darbo stalas yra be galo svarbus tiems asmenims, kurie nuolat juo naudojasi, tad nesvarbu ar jis stovės biure, ar namuose – reikia rasti tobulą variantą, kad darbas ant jo būtų kokybiškas.

Darbo stalas turi būti išsirenkamas pagal tam tikrus kriterijus. Įvertinkite ir rasite sau tobuliausią baldą:

  1. Svarbu įvertinti stalo aukštį. Jokiu būdų nepirkite šio baldo nepabandęs prie jo dirbti, įsivaizduoti, kad rašote ar atliekate panašius veiksnius. Netinkamas stalo aukštis gali iškraipyti stuburą nepataisomai.
  2. Įvertinkite, kiek vienu metu pas jus ant stalo paprastai būna daiktų. Jei dirbate su popieriais, dažniausiai reikalingas gana platus paviršius, kad viskas būtų vienoje vietoje. Nepamirškite, kad reikia palikti vietos ir kompiuteriui, puodeliui kavos, mylimo žmogaus fotografijai…
  3. Medžiaga iš kurios darbo stalas yra pagamintas. Šiuo metu galima rinktis iš ypač plataus arsenalo, tačiau mes, visgi, rekomenduotume likti prie tradicinio medžio, kadangi dažniausiai jis būna geriausias variantas ir akiai estetiniu požiūriu ir paprasčiausiam patogumui: neslydus paviršius, lengvai nusivalo ir t.t.
  4. Spalva, logiška, yra derinama prie visų kambario baldų. Tiesa, jei jau darbo stalas medinis, geriau ir rinkitės tokio tipo natūralius atspalvius… Tikrai atrodys kur kas geriau ir paprasčiau.
  5. Funkcija: ar jums reikia rašomojo stalo, ar kavos staliuko, ar panašiai… Egzistuoja labai platus pasirinkimas – tik pirkite.

Kuomet pasirinkimų jūra yra tokia plati, kodėl gi neišnaudojus visų įmanomų variantų. Jei stalas yra  jūsų darbo vieta – jo paieškoms skirkite užtektinai laiko, kad paskui netektų nusivilti esamu variantu.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *