Interjero detalių mados iš užsienio

Autorius:

publikuota:
interjeras

Taip intensyviai augant nekilnojamo turto rinkai, ne mažiau aktualios yra ne tik interjero dizaino, bet ir interjero detalių mados. Daugeliui svarbu, kad namai alsuotų jaukumu, gera atmosfera, todėl daug dėmesio skiriama šioms detalėms.

Kasmet vyksta įvairios interjero tendencijas pristatančios konferencijos ar kiti su namų interjeru susiję renginiai. Čia galima pamatyti ir svečių iš įvairių šalių, kurie „atveža“ daugybę naujienų ir ekstravagantiškų idėjų. Kaip pavyzdys, 2020 metais interjere dominuos metalo, medienos detalės ir aksomas.

Patys lietuviai, kurdami savo interjerą ir norėdami užpildyti savo namų erdves neeilinėmis detalėmis, neretai jų ieško internete arba užsienyje. Taip pat daugelį detalių parsiveža iš kelionių užsienyje, tačiau ne visuomet jos telpa į lagaminą. Tokiu atveju, dažniausiai pasitelkiamos siuntų gabenimo bendrovės Lietuvoje. Be jokių problemų galite iš bet kurio pasaulio krašto parsigabenti ką tik norite.

Iš svečių šalių keliauja ne tik smulkios interjero detalės, suvenyrai, bet ir veidrodžiai, paveikslai, šviestuvai ar net audiniai ir baldai. Neretai tai labai brangūs, vintažiniai ar labai ekstravagantiški daiktai, kurių paprastai mūsų šalyje neįsigysi. Ne paslaptis, kad tokių daiktų pargabenimas reikalauja tinkamo jų paruošimo. Taip pat labai svarbu pasirinkti tikrai patikimą ir garantijas užtikrinančią pervežimo bendrovę ar tarpininką.

Šiuo atveju ne mažiau svarbus ir siuntinio draudimas, kuriuo turėtų pasirūpinti ir pats užsakovas. Tačiau atkreipkite dėmesį, ar siuntinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė taiko draudimą klientų siuntoms. Tai svarbu, kuomet siuntinys yra apgadinamas ne dėl siuntėjo kaltės arba siuntos dingimo atveju.

Dažniausiai siuntos draudimas taikomas standartiškai tam tikrai sumai. Jeigu siunčiamas daiktas yra labai didelės vertės, būtina tai pažymėti dokumentuose. Tokiu atveju vertėtų pačiam siuntėjui pasirūpinti papildomu siuntinio draudimu.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *