Kaip ilgai užtruks pastatyti namą?

Autorius:

publikuota:

namasJei svarstote galimybę įsigyti naujus namus, galbūt bandysite nuspręsti, ar pirkti individualų, ar individualų gamybos namą. Yra labai ryškūs skirtumai tarp įprastų namų ir gamybinių namų; todėl prieš priimdami sprendimus turėtumėte praleisti šiek tiek laiko išmokti konkrečios informacijos apie kiekvieną iš jų. Kai kurie klausimai, į kuriuos turėsite atsakyti, yra šie:

Kaina: Kiek kainuoja kiekvieno namo tipo kvadratinis metras?

Laikas statyti: kiek laiko užtrunka namo statyba? Kiek kainuoja statybos produkcija?

Privalumai / trūkumai: kokie yra kiekvieno tipo namų pranašumai ir trūkumai?

Parinktys ir pasirinkimai: kokias parinktis ir pasirinkimus gausite pasirinkdami?

Garantija: Kokio lygio naujo namo garantijos turėtumėte tikėtis kiekvienam namo tipui?

Kontaktiniai taškai: kiek individualizuotų paslaugų gausite iš kiekvieno tipo statybininkų?

Sužinoję viską, ką galite apie įvairių tipų naujus namus, galėsite labiau išsilavinę nuspręsti, kuris variantas yra geriausias jums ir jūsų šeimai. Perskaitykite mūsų straipsnių seriją šia tema, kad gautumėte daugiau informacijos ir atsakymus į visus aukščiau pateiktus klausimus.

Individualūs namai: laikas kurti


Laikas, reikalingas pritaikytų namų statybai, priklausys nuo namo dydžio ir sudėtingumo, kur jis statomas, ir nuo metų laiko. Pastatyti gali prireikti nuo 10 iki 16 mėnesių, atsižvelgiant į jo dydį ir darant prielaidą, kad viskas vyks pagal planą. Šis laikotarpis pagrįstas tuo, kad aikštelė (žemė) yra aiški ir pasirengusi statyti, ir kad nėra vėlavimų statyboms dėl oro sąlygų, užsakymų pakeitimo ar kitų veiksnių, kurių statybininkai negali kontroliuoti.

Vienas didžiausių individualių namų statybos laiko kintamųjų yra klientas. Pakeliui reikia priimti daugybę sprendimų, ir jei jie nebus priimti laiku, kad būtų galima pasirinkti atrinktus daiktus, kai jų reikia, rangovas gali prarasti kelias savaites laiko statybos proceso metu. Pakeitimų nurodymai taip pat paprastai prailgina pastatymo laiką ir gali sukelti didelę vėlavimą, jei jie atsiranda vėliau kūrimo procese, o ne arti pradžios, kai konstrukcija dar nebuvo pastatyta.

Be to, kiek laiko reikia namui pastatyti, turėsite atsižvelgti ir į laiką, kad namai būtų suprojektuoti ar nupirkti planai būtų pakeisti, taip pat turėtumėte planus, kuriuos patvirtina vietinis statybų departamentas. Architekto suprojektuotų individualių namų projektavimo procesas gali užtrukti nuo trijų iki šešių mėnesių ar ilgiau, pridedant papildomą mėnesį leidimui gauti. Jei perkate modifikuotus ir architekto patikrintus planus, laikas yra žymiai trumpesnis, tačiau vis tiek gali užtrukti nuo dviejų iki trijų mėnesių, įskaitant leidimą.

 

APIBENDRINIMAS

Jei sudarote griežtą tvarkaraštį arba turite konkrečią datą, kurią jums reikia persikelti į naujus namus, tačiau vis tiek norite, kad namai būtų pastatyti, kad galėtumėte pasirinkti suasmenintus sprendimus, eiti suasmenintais gamybos namais yra saugesnis statymas, nes Individualių namų statyba dažnai gali užtrukti ilgiau nei tikėtasi.

Sprendimas nusipirkti pasirinktinį namą ar individualizuotą gamybos namą yra labai asmeniškas ir jį priimti galite tik jūs. Turėtumėte užtrukti tiek laiko, kiek reikia išnagrinėti visas savo galimybes, ir tik tada galėsite priimti jums ir jūsų šeimai tinkamą sprendimą.

Jei pajutote, kokia kryptimi pasukti, galbūt norėsite apsilankyti keliose individualizuotose gamybos namų statybvietėse, kad pasijaustumėte, ką jie gali pasiūlyti. Jei po to nerandate nieko, kas atitiktų jūsų poreikius, visada galite susisiekti su individualių namų statytoju, kad palygintumėte jų turimas išlaidas ir galimybes.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *