10 patarimų renkantis naują ir kokybišką buitinę techniką

Autorius:

publikuota:

 

Jei jūs šiuo metu atliekate kapitalinį savo būsto remontą, persikeliate į naujus namus ar tiesiog ieškote efektyviai veikiančių pagalbinių priemonių savo buičiai, dabar galėtų būti pats tinkamiausias metas pagalvoti apie naujus buitinės technikos prietaisus. Pastarieji yra kiekvieno iš mūsų būsto stuburas, todėl labai svarbu, kad jie nepriekaištingai veiktų ir kartu puikiai atitiktų visus mūsų keliamus reikalavimus.

Suprantama, kad mūsų pasirinkti buitinės technikos prietaisai turi būti patikimi, funkcionalūs, praktiški, patogūs ir ilgaamžiai. Todėl buitinės technikos remonto profesionalai https://www.vilniausmeistrai.eu/ pateikia ne vieną praktišką patarimą, kuris turėtų palengvinti jūsų naujos buitinės technikos pasirinkimą – nepaisant to, ar tai būtų viryklė, šaldytuvas, ar indaplovė, skalbimo mašina ir džiovyklė.

1. Žinokite labai tikslius išmatavimus

Išmatavimai visuomet turi didžiulės reikšmės buitinės technikos pasirinkimui – ir šiuo atveju yra kalbama ne tik apie konkrečiam buitinės technikos prietaisui skirtos vietos išmatavimus, tokius kaip aukštis, plotis ar gylis. Ne ką mažiau svarbiais tampa ir koridorių, durų bei kitų praėjimų išmatavimai, kuriais turėsite nešti savo naują įsigytą buitinę techniką, norėdami ją pastatyti į jai skirtą vietą. Todėl norint įsigyti naują buitinę techniką, būtina pasirūpinti, kad tiktų jūsų būste ir nesukeltų papildomų sunkumų jos pastatymo jūsų namuose metu.

Taip pat, jei jūs renkatės viryklę, būkite tikri, kad įvertinote ir laisvą erdvę, kurios reikės įvairių vamzdžių ir laidų pajungimui už viryklės. Tuo tarpu, jei kalbama apie šaldytuvą, užtikrinkite, kad jo gylis atitiks numatytą vietą virtuvėje ir jo durims atidaryti netrukdys šalia esantys objektai. Taigi, jei žinosite visus tikslius išmatavimus, jums neteks įsigyto buitinės technikos prietaiso keisti ir susidurti su papildomais nepatogumais.

2. Rinkitės neskubėdami

Jei norite neprašauti pro šalį rinkdamiesi naują buitinės technikos prietaisą, nepamirškite, kad visuomet galite kreiptis į savo draugus ar pažįstamus, kurie jau turi tam tikrų gamintojų buitinę techniką ir galėtų su jumis pasidalinti savo patirtimi. Įprastai tai būna pats geriausias būdas išsirinkti kokybišką buitinę techniką. Pavyzdžiui, jei jūsų aplinkos žmonės galės papasakoti apie tam tikro gamintojo ir tam tikro modelio buitinės technikos prietaisą daugybę blogai pasibaigusių istorijų, tuomet tai bus akivaizdus ženklas, kad tokio prietaiso jūs rinktis taip pat neturėtumėte.

Tačiau jei neturite pažįstamų žmonių, kurie galėtų su jumis pasidalinti savo naudingomis įžvalgomis, tai taip pat nėra didelė bėda, kadangi galite pasinaudoti internete publikuojamais kitų vartotojų atsiliepimais. Dauguma buitinės technikos pardavėjų savo el. parduotuvėse suteikia galimybę komentuoti prekes, o tai reiškia, kad potencialūs pirkėjai tokiu būdu gali lengviau suprasti, kuri buitinė technika yra kokybiška, o kurios geriau būtų vengti. Vartotojų atsiliepimų galite ieškoti ne tik el. parduotuvėse, tačiau taip pat ir įvairiuose vartotojų atsiliepimų bei apžvalgų užsienio portaluose.

3. Išpardavimai

Jei norite atnaujinti savo buitinę techniką ir šiuo metu norėtumėte įsigyti ne vieną prietaisą, apsvarstykite galimybę luktelėti išpardavimų. Išpardavimai įprastai vyksta ne vieną kartą per metus, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga sulaukti patrauklių ir jūsų dėmesio vertų akcijų, kurios sumažintų naujai buitinei technikai įsigyti tenkančias išlaidas.

4. Atsižvelkite į savo lūkesčius

Prieš pasirinkdami buitinę techniką, turėtumėte pagalvoti apie jos funkcionalumą. Suprantama, kad kai kurie buitinės technikos prietaisų modeliai gali atrodyti labai patraukliai ir šiuolaikiškai, tačiau jei jie neatitiks jūsų kasdienių įpročių ir įprastinių keliamų reikalavimų, jie nebus praktiški – ir tai galioja tiek jūsų virtuvei, tiek ir vonios kambariui.

Tai reiškia, kad niekuomet neturėtumėte sau leisti susigundyti nuostabia išvaizda, pamirštant apie vidų (tikriausiai šią taisyklę būtų galima pritaikyti bet kurioje gyvenimiškoje situacijoje). Norint investuoti į ilgaamžius ir funkcionalius prietaisus, jūs turite suprasti, kokių funkcijų jums iš tikrųjų reikia ir kokios buitinės technikos galimybės galėtų palengvinti jūsų buitį. Tai užtikrintų, kad jūsų naujieji pirkiniai pagerintų jūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

5. Palyginkite

Norint priimti sėkmingą sprendimą, pasirenkant tinkamą buitinės technikos modelį, pirmiausia turėtumėte įvertinti šiuolaikinę rinką, atrandant palankiausia kaina pasižymintį modelį. Ir šiuo atveju neturime galvoje taupymo aukojant kokybės. Jei jūs pasinaudosite internetu, galėsite lengviau palyginti skirtingose parduotuvėse parduodamų tų pačių modelių kainas, leidžiant sau išvengti bereikalingų išlaidų. Be to, renkantis buitinę techniką, tai turėtumėte daryti internetu. Tokiu atveju jūs turėtumėte galimybę rinktis iš didžiausio įmanomo skirtingų buitinės technikos prietaisų modelių asortimento.

Žinoma, jei randate jums patinkantį prietaisą ir pasidomėję išsiaiškinate, kad jį taip pat galima pamatyti ir tam tikros fizinės parduotuvės ekspozicijoje, prieš pateikdami užsakymą internetu, apsilankykite parduotuvėje ir įvertinkite jį iš arčiau, patikrindami funkcijas, įvertindami išmatavimus ir susidarydami aiškesnį bendrą vaizdą. Galiausiai jums beliks pateikti savo užsakymą pasirinktoje el. parduotuvėje.

6. Energijos sąnaudos

Aplinkos išsaugojimas turėtų būti kiekvieno iš mūsų prioritetų sąrašo viršuje, todėl naudodami buitinės technikos prietaisus, mes taip pat neturėtume pamiršti energijos sąnaudų ir aplinkos tausojimo. Dėl šios priežasties būtina atsižvelgti į „Energy Star“ reitingą, kuriuo yra vertinami šiuolaikiniai buitinės technikos prietaisai.

7. Atlikite patys

Jei jūs prašysite buitinės technikos pardavėjų kartu jums suteikti ir buitinės technikos pajungimo paslaugas, neišvengiamai patirsite nemenkas išlaidas. Todėl prieš pirkdami buitinę techniką, pasidomėkite, kaip vyksta jos pajungimo procesas ir ar tai nėra sudėtinga. Tam labai praverčia pasinaudoti „YouTube“ platforma, kurioje įrašę konkretaus buitinės technikos prietaiso modelio pavadinimą, galite surasti ir informaciją apie jo montavimą bei pajungimą. Žinoma, jei patiems tai padaryti jums bus pernelyg sudėtinga, galite kreiptis į buitinės technikos remonto ir priežiūros specialistus.

8. Derėkitės

Negalvokite, kad derėtis šiomis dienomis mes galime tik turguje pirkdami daržoves ar vaisius. Derybos yra įmanomos tiek fizinėse, tiek ir elektroninėse buitinės technikos parduotuvėse. Be to, kai kurie pardavėjai viešai skelbia, kad gali pasiūlyti dar žemesnę kainą, jei jūs surasite jų konkurentus, kurie taiko mažesnę kainodarą.

9. Priimant naują ir atsikratant seno

Prieš pateikdami užsakymą, įsitikinkite, kad jam yra taikomas nemokamas pristatymas. Dažniausiai perkant už tam tikrą pinigų sumą, pristatymas tampa nemokamas. Kai išspręsite šį klausimą, būtinai pagalvokite ir apie tai, kaip atsikratysite sena buitine technika. Jei nenorite tuo rūpintis patys, galite kreiptis į buitinės technikos utilizavimo bendroves, kurios seną buitinę techniką transportuoja ir utilizuoja nemokamai.

10. Būkite pasiruošę remontui

Net ir patys kokybiškiausi buitinės technikos prietaisai anksčiau ar vėliau susiduria su techniniais gedimais. Todėl renkantis buitinę techniką, vertėtų pasidomėti ar konkretaus gamintojo siūlomi modeliai nepasižymi pernelyg sudėtingu remontu ir brangiomis pakaitinėmis detalėmis. Šį klausimą galite nesunkiai išspręsti susisiekę su buitinės technikos remonto specialistais. Be to, nepamirškite ir reguliarios profilaktinės savo naudojamos buitinės technikos priežiūros, todėl pasirūpinkite šios srities profesionalų kontaktais, kurie jums būtų visuomet po ranka.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *