Automobilio nuoma su pristatymu

Autorius:

publikuota:

automobilisKeliaujant dažniausiai ko trūksta tai laiko. Kai ruošiatės kelionei kai kurie daiktai gali būti užmiršti vien dėl to jog rūpinatės iš kur išsinuomoti automobilį. Paruošti vaikus, sutvarkyti namus saugiam išvykimui, paskutinę akimirką visuomet pritrūksta laiko valandos ar dviejų. Pareigingi žmonės išsinuomoja mašiną iš vakaro tačiau galima ir nesukti dėl to galvos jei negaila 50-150 eurų, nes automobilių nuoma galima ir su pristatymų iki jūsų namų durų.

Bent trečdalis įmonių siūlo šią paslaugą jau įskaičiuota į nuomos kainą bet reikia turėti omenyje kad tik nuomojant ilgesniam laikotarpiui – ne trumpiau 7 parų. Jei nuomositės iš gerai žinomos įmonės kuri turi padalinius įvairiuose miestuose, tuo ši paslauga jums kainuos mažiau, nes automobilį atveš iš artimiausio punkto.

Užsisakyti galima telefonu net ir operatyvų automobilio pristatymą per kelias valandas, bet tai turi būti atliekama tik darbo dienomis ir valandomis. Sutartį perskaityti ir pasirašyti patogiausia iš anksto internetu. Jeigu automobilio pristatymo paslaugą reikia užsakyti atskirai, tuomet tiekėjas bus artimiausias nuomos punktas ir iki jūsų namų ar viešbučio pristatymas gali kainuoti iki 1.6 euro už kilometrą.

Norint išsinuomoti automobilį su pristatymu užsienyje galite susidurti su nesklandumais, nes transporto nuomos įmonės šią paslauga teikia tik tos šalies gyventojams Yra ir kitų papildomų sąlygų, pvz. Reikia parodyti vairuotojo pažymėjimą, banko kortelė privalo sutapti su užsakovo pavarde. Jei automobilį reikia pristatyti ar atiduoti vietose, nutolusiose nuo didžiųjų miestų arba į tas vietas, kur reikia keltis keltu nes tai atima daug laiko ir tokios paslaugos tikrai negausite. Kitos nuomos sąlygos yra tokios pat kaip įprasta, grąžinti neapgadintą ir švarų salone ir išorėje jei nenorite turėti papildomų išlaidų.

 

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *