Ką reiškia SEO?

Autorius:

publikuota:

SEO išvertus iš anglų kalbos (angl. Search Engine Optimization) reiškia optimizavimas paieškos sistemoms. Pagrindinė šio proceso paskirtis – sugeneruoti ir auginti kuo didesnį vartotojų ir potencialių klientų srautą į jūsų tinklapį. Tai padaryti galima dviem etapais:

  • Atlikti vidinį SEO, kai tinklapio viduje yra modifikuojama struktūra, keliamas unikalus kokybiškas turinys ir kuriamos įvairios marketingo strategijos. Taip pat tikrinama ar nėra programavimo klaidų. Svarbu, kad tinklapis turėtų savo struktūrinį žemėlapį (angl. sitemap) ir visi pavadinimai būtų susiję su jums reikalingais raktiniais žodžiais, turėtų savo URL nuorodas, kategorijų aprašymus. Rekomenduotina naudoti ne tik kokybiškus SEO tekstus ar straipsnius, kuriuose būtų naudojami raktažodžiai, bet ir unikalias nuotraukas ar vaizdo medžiagą. Vidinio SEO tvarkymo darbai gali trukti ir keletą mėnesių, nes tai kaip kokybiškai bus sutvarkytas, priklausys ir Google adwords reklamos efektyvumas.
  • Atlikus vidinį SEO, užsiimti išorinio SEO darbais. Jie susiję su naudingų išorinių nuorodų kūrimu, kurios bus talpinamos kitose internetinėse svetainėse, socialiniuose tinkluose, tinklaraščiuose. Tam, kad pasiektumėte gerų rezultatų paieškos sistemos reitingavime, jums reiktų kuo daugiau sukurti tokių nuorodų, nukreipiančių į jūsų norimą tinklalapį, naudojant nustatytus raktinius žodžius, susijusius su jūsų veikla, preke ar paslauga ir prekės ženklu. Geriausia šį darbą patikėti profesionaliems SEO specialistams, nes vis dar pasitaiko dažnų atvejų, kai mėgėjai dirbtinai sukuria nuorodas, padedančias įmonę labai greitai iškelti į pirmuosius puslapius, tačiau Google atidžiai tikrina tokius staigius nuorodų augimus ir gali užblokuoti, tuomet šansai aukščiau pakilti tampa visai minimalūs. Išvalyti nekokybiškai sukurtas nuorodas yra neįmanoma, todėl turite į tai žiūrėti atsakingai ir skirti tam pakankamai laiko.

Daugiau apie SEO galite skaityti paspaudę nuorodą: https://www.seospiders.lt/seo-paslaugos.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *