Ką reikia žinoti, renkantis interjero dizainerį?

Autorius:

publikuota:

Manote, jog interjero įrengimas ir bendravimas su dizaineriu yra trumpalaikis dalykas, todėl nereikia skirti tam labai daug dėmesio? Iš tiesų tai labai klaidingas nusistatymas, galintis atnešti moralinės žalos bei nemalonius emocinius išgyvenimus. Interjero dizaineris, net jeigu su juo teks bendradarbiauti vos mėnesį, labai svarbus asmuo, dalyvaujantis jūsų namų dizaino sprendimuose.

Renkantis interjero dizainerį, labai svarbu šiltas bendravimas, emocinis ryšys bei tarpusavio supratimas. Bendraudami su dizaineriu turite aiškiai parodyti, kad jūs taip pat dalyvaujate sprendimuose ir jūsų žodis čia taip pat yra svarbus. Neužmirškite, kad jūs gyvensite savo būste ir jums svarbu patogumas bei gera savijauta.

Neretai interjero dizainerių pavyzdžiai – tai vieni geriausių jų darbų, kuriuos jie išpildė dažnai turėdami neribotą klientų biudžetą. Tokie darbai beveik visuomet puikuojasi dizainerių interneto svetainių portfolio. Tačiau tai nereiškia, kad jie visais atvejais dirba tik su brangiais projektais, todėl nesibaiminkite kreiptis, net jeigu esate numatę ir kuklesnį biudžetą.

Profesionalus interjero dizaineris turi gebėti įgyvendinti pačius įvairiausius projektus su skirtingais biudžetais. Kiekvienu atveju, turint skirtingus finansus, galima išgauti maksimaliai geriausią rezultatą. Tiesa, labai svarbu atvirai tai išdėstyti ir išsakyti savo lūkesčius, dar labai gerai turėti pirminę idėją, kuria linkme projektas turėtų judėti.

Prieš pradedant bendradarbiauti, labai svarbus gyvas susitikimas arba bent jau gyvas pokalbis telefonu. Jau pirmojo susitikimo metu neretai galima pamatyti, ar požiūriai ir vertybės sutampa, ar pavyks sklandžiai bendradarbiauti. Nereikia galvoti, kad jūs žinote daugiau už interjero dizainerį, bet ir jam neleisti visapusiškai priimti sprendimus. Tai yra jūsų būstas, o interjero dizaineris – tai jūsų gidas interjero sprendimuose. Todėl abipusis bendradarbiavimas ir bendrų sprendimų priėmimas čia labai svarbus.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *