Granito stalviršiai kaina nebegąsdina

Autorius:

publikuota:
granito stalvirsiai kaina

Kuriant virtuvės interjerą, daug dėmesio reikėtų skirti stalviršių pasirinkimui. Staviršis yra virtuvės dalis, kuria dažniausiai naudositės gamindami maistą. ji nuolat liesis su maisto produktais, bus veikiama mechaninių pažeidimų bei aplinkos veiksnių. Todėl renkantis stalviršį, reikėtų įvertinti ne tik kainą, bet ir kokybę ir ilgaamžiškumą. Akmenstata.lt interneto parduotuvės praktika rodo, kad didžioji dauguma klientų savo stalviršiams renkasi granito paviršių. Tai puikus sprendimas, ieškantiems kokybės, be to Jums patiks, kad granito stalviršiai kaina nebegąsdina.

Kiek kainuoja granito stalviršis?

Tai dažnas klausimas, kuris kankina žmones, ieškančius kokybiško stalviršio naujai virtuvei. Anksčiau natūralaus akmens stalviršiai buvo brangoki, todėl juos namams rinkdavosi tik išskirtinį interjerą namuose kuriantys žmonės. Šiandien granito stalviršiai kaina nebestebina, nes besiplečianti pasiūla ir paklausa, veikia rinką. Be to, modernėjančios technologijos leidžia pasiūlyti geriausius kainos sprendimus.

Pavyzdžiui, pigiausias pasirinkimas Akmenstata.lt kataloge – grantino stalviršis, kainuojantis 40 eurų už kvadratinį metrą. Tai smulkiagrūdis pilkas granitas, kuris puikiai tinka modernistinei ar skandinaviško stiliaus virtuvei. Tačiau tai dar nėra galutinė suma, kurią reikės sumokėti už stalviršį. Pagal Jūsų pageidavimus klientas išpjaus stalviršį, apdirbs šonus bei pasirūpins reikalingų ertmių išpjovimais. Visa tai atliekama pagal Jūsų individualų užsakymą ir nuo to, kokie darbai bus atlikti, priklausys galutinė kaina.

Norintiems ne tik sutaupyti, bet ir pasirūpinti harmoningu interjeru, gamintojai siūlo pagalvoti apie to paties stalviršiaus panaudojimą skirtingoms namų vietoms. Pavyzdžiui, ne tik virtuvės darbo stalui, bet ir palangėms, židinio apdailai ar laiptams pasirinkę tokį patį stalviršį, ne tik sukursite namuose vientisą interjerą, bet ir sutaupysite. Pirkti vienodą stalviršį kainuos pigiau nei rinktis kelis skirtingus gaminius. suformavę didesnį už-sakymą iš to paties akmens, pamatysite, kad granito stalviršiai  kaina nebeatrodo tokie prabangūs.

Kodėl grantitas – populiarus stalviršis?

Dažniausiai klientai granitą renkasi kaip funkcionalų, patikimą ir lengvai prižiūrimą paviršių. Geriausia granito savybė – atsparumas. Jis lengvai atlaiko ne tik mechaninius pažeidimus, bet ir nereaguoja į chemines medžiagas. Tai ypač svarbu renkantis darbo stalą virtuvės erdvei. Taip pat šios savybės puikiai pasitarnaus įrengiant laiptus ar židinį. Tokio paviršiaus įsigijimas – puiki investicija. Džiaugsitės gražiu gaminiu savo namuose, kuris nereikalauja nuolatinės priežiūros, be to, net po kelių metų, atrodys kaip naujas.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *