EPDM, PVC, RUBEROIDO stogo dangų patikrinimas lietingu laikotarpiu dūmų testo pagalba

Autorius:

publikuota:

stogo danga

Stogas – pagrindinė namo konstrukcinė dalis, kuri saugo mus nuo saulės, lietaus, vėjo, karščio, šalčio bei kitų oro sąlygų. Nepriklausomai nuo stogo tipo, stogo dangų patikrinimas lietingu laikotarpiu gali būti komplikuotas, o neturint reikiamos įrangos – net ir neįmanomas. Kada dažniausiai pastebime stogo problemas? Būtent tuomet, kai lyja. Vasarą stiprios liūtys išryškina stogo pažeidimus, tačiau problemoms iškilus pavasario ar rudens lietingais laikotarpiais, tinkamų oro sąlygų gali tekti laukti net ir kelias savaites, tačiau laukti laiko nėra. Neremontuojamas stogas ilgainiui leidžia vandeniui prasiskverbti pro stogo ir namo konstrukcines dalis, o tuomet gali tekti atlikti ne tik kapitalinį stogo remontą, bet ir sienų bei namo apdailos remontą.

 

Kad padėtume viso to išvengti, naudojame pažangų stogo dangos sandarumo tikrinimo metodą dūmų testo pagalba, kuris leidžia tikrinti EPDM, PVC, RUBEROIDO stogo dangų būklę įvairiomis sąlygomis. Lyjant lietui, kai ant stogo yra stovintis vanduo, o nesandarios stogo vietos yra užlietos vandeniu, yra ypač nepalanku atlikti stogo patikrinimo darbus. Tai yra sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Dūmų testas panaikina aplinkos sąlygų įtaką atliekamiems stogo tikrinimo darbams, todėl darbus galima vykdyti tiek šiltuoju laikotarpiu, kai danga yra sausa, tiek lietinguoju metų sezonu. Modernios dūmų įrangos pagalba yra sukuriamas reikiamas slėgis, todėl vanduo yra išstumiamas iš susidariusių ertmių ir tarpų. Tokiu būdu yra atlaisvinamas kelias dūmų tekėjimui ir greitai bei efektyviai surandamos probleminės stogo vietos.

 

Dūmų testas gali būti taikomas tiek individualių namų, tiek didelių plotų stogų dangos būklės tikrinimui. Galime greitai patikrinti net ir gamyklų, sandėlių, administracinių bei kitų didelių pastatų stogus. Efektyvus probleminės stogo vietos suradimas padeda ženkliai taupyti žmonių laiką ir remonto išlaidas, todėl tai yra patogus ir užtikrintas sprendimas.

 

Nelaukite tinkamų oro sąlygų ir pasirūpinkite savo stogo sandarumu. EPDM, PVC, RUBEROIDO stogo dangų patikrinimas dūmų testo pagalba yra efektyvus ir šiuolaikiškas stogo būklės tikrinimo būdas, kuris užtikrina iki 100% probleminių vietų suradimą. Jauskitės ramiai virš galvos turėdami sandarų ir patikimai suremontuotą stogą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *