Ko vengti perkant buitinę techniką pigiau?

Autorius:

publikuota: , , ,

Be buitinės technikos prietaisų šiandien namų buityje būtų tikrai labai sunku išsiversti, todėl šiuos įrenginius pardavinėjančių prekybos centrų ir gamintojų parduotuvių galime rasti kone už kiekvieno kampo. Tačiau dažniausiai žmonės susiduria su dilema, kur įsigyti buitinę techniką pigiau. Vieni tarsi išganymo laukia akcijų, kiti reikiamus įrenginius perka lizingu, o treti ryžtasi įsigyti naudotą buitinę techniką. Tačiau kiekvienas būdas sutaupyti turi būti gerai pasvertas, nes neretai nutinka kaip toje patarlėje apie „skūpą, kuris moka du kartus“. Ko vengti perkant buitinę techniką pigiau?

Neaiškūs pardavėjai

Jei internete radote pakankamai patikimai atrodančių, tačiau negirdėtų svetainių, kuriose žinomiausių gamintojų buitinė technika pigiau yra siūloma už kone keliskart mažesnę kainą nei kitose parduotuvėse, neskubėkite pirkti. Gali būti, kad jose parduodamos prekės su defektais arba analogai, kurie nė iš tolo neprilygsta originalių prietaisų kokybei. Tad verčiau kreipkitės į žinomus pardavėjus, o radę naują tiekėją būtinai pasidomėkite apie įmonės istoriją, pelningumą, klientų atsiliepimus ir pan. Tai padės įsitikinti, ar dominanti buitinė technika pigiau iš tiesų atitiks lūkesčius ir tarnaus ilgai, o įsigijimo procesas vyks sklandžiai.

Skelbimai

Yra žmonių, kurie buitinės technikos ieško skelbimų portaluose. Deja, turite susitaikyti su ta mintimi, kad bet kokią prekę įsigydami tokiu būdu žaidžiate loterijoje. Nors praktikoje tikrai pasitaiko labai daug atvejų, kuomet skelbimuose įsigyta buitinė technika pigiau yra puikios būklės, vis tiek susiduriate su didele tikimybe prašauti bei įsigyti niekam tikusį daiktą. Prieš pirkdami bet kokį įrenginį, gerai jį apžiūrėkite, pasitarkite su specialistais, o jei pardavėjas bendrauja įtartinai, nesileidžia į smulkmenas ir nori kuo greičiau „prastumti“ prekę, verčiau nutraukite su juo kontaktą. Tai pakankamai aiškus ženklas, kad gaminys gali būti neveikiantis ar smarkiai nusidėvėjęs.

Turgus ir naudota buitinė technika

Nors turguje ar naudotų gaminių parduotuvėse buitinė technika pigiau atrodo tikrai gerai ir vilioja ją įsigyti, nepamirškite, kad negausite jokių garantijų, o susidūrus su bet kokiu gedimu, mokėsite už jo taisymą. Taigi, kad ir kiek sutaupysite pinigų pačiam įrenginiui, gali būti, kad norint jį išlaikyti teks pakloti tokią pat sumą. Be to, perkant buitinę techniką pigiau iš neaiškių pardavėjų ir turguose didėja tikimybė, jog ji yra vogta arba atvežta nelegaliai, o žinojimas, kad naudojiesi vogtu daiktu tikrai nekelia gerų emocijų.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *