Elektrinis atsuktuvas statybose

Autorius:

publikuota: ,

elektrinis atsuktuvasStatybose reikalingi įrankiai gali būti patys įvairiausi – nuo suktuvų, gręžtuvų iki kampinių šlifuoklių, siaurapjūklių, oblių ir t.t. Vienas iš labiausiai neįvertintų ir dažnai pamirštamų elektrinių prietaisų – elektriniai atsuktuvai. Kodėl šie įrankiai vis dar nėra itin plačiai naudojami meistrų ir kodėl reikėtų juos turėti savo įrankių dėžėje kiekvienam darbininkui?

Elektriniai atsuktuvai padeda įvairius statybos ir remonto darbus galima atlikti daug greičiau ir efektyviau. Ypač pravartus įrankis – suktuvas elektros montavimui. Naudojantis elektriniu suktuvu yra itin patogu išsukti ar įsukti varžtus, todėl tai patogesnis, greitesnis ir pranašesnis būdas, negu sukti varžtus rankiniu atsuktuvu.

Ši įrankis yra itin modernus, tačiau vis dar naudojamas ne kiekvieno darbininko. Kartais jo atsisakoma dėl to, kad manoma, jog jo tiesiog neprireiks, kartais – dėl taupumo sumetimų. Iš esmės elektrinis atsuktuvas yra toks pats prietaisas, kaip ir rankinis atsuktuvas, todėl kai kurie meistrai dvejoja, ar iš tiesų šiam pirkiniui verta leisti pinigus – galbūt iš tikrųjų būtų galima apsieiti vien tik rankinio atsuktuvo pagalba?

Viskas priklauso nuo meistro, jo darbo tipo ir labiausiai – darbo intensyvumo. Jeigu dirbate svarbiuose darbuose, kur kiekviena minutė yra pinigai, o darbų tempas – gana intensyvus, su rankiniu atsuktuvu tikrai nespėsite suktis. Tik pagalvokite – jeigu per vieną dieną jums reikia patalpoje išsukti ir išardyti senas medienos ar kitokias plokštes ir jas pakeisti naujomis, ar tikrai pakaks vien rankinio atsuktuvo?

Elektriniai atsuktuvai leidžia optimaliai ir tvirtai įsukti varžtus ir lygiai taip pat efektyviai juos išsukti. Negana to, elektriniai atsuktuvai pasižymi dar vienu neginčijamu pranašumu – kitaip negu kiti įprasti ar rankiniai įrankiai, šis prietaisas leidžia meistrui pasitelkti kitomis jo funkcijomis – šiuolaikiniai elektriniai atsuktuvai turi daugybę antgalių, kurių vienas gali būti ir gręžtuvas. Šis antgalis leidžia nesudėtingai išgręžti skylę bet kokioje medžiagoje – net ir pliene.

Šios rūšies elektriniai įrankiai yra itin ergonomiški, lengvi, tačiau daug galingesni negu jėga, kuria pasižymi vyro ranka, todėl meistrai elektrinius atsuktuvus patogiai laikydami viena ranka gali atlikti įvairius statybos ar remonto darbus net ir sudėtingomis sąlygomis – pavyzdžiui, dideliame aukštyje. Patikimi gamintojai siūlo tik iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų pagamintus elektrinius atsuktuvus, kurie ne tik ilgai tarnauja, bet ir užtikrina saugumą ir leidžia bet kokius remonto darbus atlikti idealiai.

Šis įrankis tinka kiekvienam meistrui, kuris dirba intensyvius statybos ar remonto darbus, ir siekia įvairius sukimo, veržimo, tvirtinimo darbus atlikti per kuo trumpesnį laiką ir, žinoma, ypač kokybiškai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *