Skysto kuro katilai: pliusai ir minusai

Autorius:

publikuota:

skysto kuro katilaiŽiema, šaltis ir šilumos paieškos, malkos, krosnis… Tačiau ne visi būstą šildo malkomis. Viena iš šildymo sistemų rūšių yra skysto kuro katilai. Kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, taip ir šie įrenginiai turi pliusų ir minusų.

Pirkėjai vertina vokišką kokybę. Ja pasižymintys skysto kuro katilai e-aquajazz.lt parduotuvėje išsiskiria mėlyna spalva – tai „Buderus“ požymis. Akcentuojamas tvirtumas, našumas. Kad žiema būtų nebaisi, tai svarbūs dalykai. Ne mažiau aktualu, kaip šildymo sistemos dalis galima įsigyti. Minėtu atveju (parduotuvėje e-aquajazz.lt) apsipirkimo procesas patogus. Prekės apžiūrimos, palyginamos, o prireikus susisiekiama nurodytais kontaktais ir pasiteiraujama rūpimų dalykų.

Privalumai

Dabar padėliosime pliusus ir minusus. Pirmiausia – pliusai. Palyginti su kieto kuro katilais, skystą kurą naudojantys įrenginiai leidžia sutaupyti laiko. Kadangi skysto kuro katilų nereikia mechaniškai pildyti, tai yra sprendimas vertinantiems komfortą. Žinoma, jei kuro atsargų sumažėja, reikalingas papildymas, tačiau tai nesumažina naudojimosi patogumo.

Skystas kuras užima nedaug vietos, be to, norint, kad namie būtų šilta, nereikia jo daugybės. Tai dar vienas svarus privalumas, padedantis apsispręsti, ar tegul skysto kuro katilai geriau dulka parduotuvėje, ar verčiau vieną tokį įsigyti.

Trūkumai

Tarp trūkumų minima kaina. Šildymas skystu kuru nėra pigus. Naudojamas specialus dyzelinas. Reikalinga kuro talpa. Lyginant su malkomis, skysto kuro laikymas atrodo kiek sudėtingesnis.

Yra katilų, naudojančių biokurą, bet dažniausiai šildoma minėtu specialiu dyzelinu. Tai reiškia, jog skysto kuro katilai nelabai tiks ekologijos šalininkams.

 

Galbūt anksčiau net nežinojote, kad rinkoje yra tokio tipo katilų. O gal kaip tik šis sprendimas pasirodė priimtinas ir dabar domitės. Bet kuriuo atveju parduotuvėje e-aquajazz.lt skysto kuro katilai pirkėjams ir interesantams pateikiami taip, kad galima kuo daugiau sužinoti.

„Kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, taip ir šie įrenginiai turi pliusų ir minusų.“ Toks sakinys nuskambėjo pradžioje. Galima patvirtinti, kad jis visiškai teisingas. Skystas kuras – tai pliusų ir minusų rinkinys. Ką daryti, jei kyla abejonių? Tam yra profesionalai, į kuriuos kreipiantis gaunami atsakymai. O vasara – pats geriausias metas pradėti rūpintis šildymo sistemos reikalais.


Diskusija

Įrašo “Skysto kuro katilai: pliusai ir minusai” komentarų : 1

  1. Iš ties, didžiausias skysto kuro katilų minusas – didelė kaina. Žinoma, investicija tikrai atsiperka, tačiau, šiam malonumui reikia nemažai pataupyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *