Atnaujintas valgomasis taps jaukiausia namų erdve

Autorius:

publikuota:

valgomasisŽiemos šventės yra vienas didžiausių džiaugsmų ir rūpesčių metuose. Kiekviena šeimininkė apgalvoja, kaip per Kūčias ir Kalėdas atrodys valgomasis. Kaip papuošti, kaip padengti stalą, ar visi šeimos nariai prie jo tilps… O tuomet, dar net nespėjus apgalvoti iškilmingos vakarienės patiekalų receptų, pasirodo, kad valgomojo stalas per mažas, o apie naujas kėdes jau buvo svajota prieš praeitų metų šventes.

Erdvė, kur susirenka visa šeima

Namuose kiekvienas kampelis yra svarbus. Prieškambaris yra namų veidas, sukuriantis pirmą įspūdį vos įžengus per namų slenkstį. Miegamasis yra poilsio oazė, apsauganti nuo visų rūpesčių ir leidžianti atgauti jėgas. Tačiau labai dažnai, paklausus žmogaus, kuri namų vieta yra populiariausia, paminima virtuvė ar valgomasis. T.y. kampelis, kur visi gali susėsti prie vieno stalo, mėgautis maistu, bendrauti ir pabūti kartu. Todėl valgomojo baldai yra labai svarbi namų detalė. Jauki aplinka, patogūs baldai padeda sukurti erdvę šeimos ir draugų bendravimui. Kai kuriose šalyse šeimos vakarienė prie stalo yra šimtmečiais palaikoma tradicija. Juk patogiai įsitaisius prie bendro stalo, sėdint patogiose kėdėse ir mėgaujantis maistu žmonės atsipalaiduoja, lengvai bendrauja, dalijasi mintimis.

Susėskime prie bendro stalo bent per šventes

Dabar daug šeimų pripažįsta, kad bendrai prie stalo visi kartu susėda labai retai. Pusryčius skubėdami sukramto pakeliui į darbą sėdėdami kamščiuose, pietūs yra tik pertraukėlė vidury darbų, o vakarienę visi išsinešioja po savo kambarius: suvalgo darydami namų darbus, užsilikusias užduotis po darbo ar tiesiog ant sofos prieš televizorių. Todėl susėdimas prie bendro stalo tampa tiesiog šventine pramoga. Bet po malonaus šventinio pasisėdėjimo ne vieno galvoje kirba idėja, kad reikėtų taip daryti dažniau. Be abejo, ne baldai surenka artimuosius bendrai vakarienei. Bet jei turėsite jaukų valgomąjį – tai tikrai prisidės prie šeimyninių pasisėdėjimų tradicijos.

Galbūt tikrai reikia naujo tvirto gražaus stalo, patogių kėdžių kampeliui, kuriame visi jausis patogiai? Gal pirmiausia reikia galvoti ne apie minkštą sofą prieš televizorių? Korpusinių baldų gamyba Lietuvoje yra išplėtota ir vartotojams pritaikyta verslo sritis. Galima rasti didžiulį dizaino, kainų, medžiagų pasirinkimą. Tereikia žinoti savo poreikius ir skirti laiko geriausio varianto paieškai. Pasiryžkite atnaujinti savo valgomąjį prieš šventes ir labai tikėtina, kad šventinės vakarienės metu su artimaisiais nuspręsite, kad kitais metais susėsite prie stalo kasdien, o ne tik išskirtinėmis progomis.


Diskusija

Įrašo “Atnaujintas valgomasis taps jaukiausia namų erdve” komentarų : 1

  1. Kai sukau galvą kaip atnaujinti savo valgomąjį, žinojau, kad negaliu į tai investuoti daug pinigų. Nusprendžiau pakeisti apšvietimą, kas iš to išėjo, gerąją prasme nustebino mane patį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *