Čiužiniai saldžiam ir pilnaverčiam miegui

Autorius:

publikuota:

čiužiniaiKokybiškas ir ramus miegas būtinas kiekvieno gerai savijautai. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dėl miego stokos, žmogui tampa sudėtingiau sutelkti dėmesį, prastėja atmintis, sudėtingiau įveikti dienos darbus, kartais nuovargis pasireiškia dažna nuotaikų kaita. Be to, kokybiškas miegas būtinas imuninei sistemai, kuri mus saugo nuo įvairiausių susirgimų. Norint, kad kiekvienas rytas prasidėtų pakiliai, būtina pagalvoti apie naują čiužinį. Atminkite, kad kokybiškas čiužinys – neatsiejama jūsų poilsio dalis.

Kaip išsirinkti čiužinį?

Kokybiški čiužinai užtikrina maksimalų patogumą miego metu, tai reiškia, kad naujasis čiužinys turėtų prisitaikyti prie jūsų kūno linijų, tolygiai paskirstyti svorį ir visą naktį išlaikyti stuburą taisyklingoje padėtyje, priešingu atveju, galite atsibusti pavergę, jausti maudimą nugaros ir pačių srityse. Taigi, reiktų atminti, kad čiužiniai labai individualus pasirinkimas, kurį lemia kiekvieno žmogaus fiziniai duomenys ir miegojimo įpročiai.

Visos čiužinių reklamos labai gražios ir viliojančios, tačiau jomis aklai pasitikėti nereiktų. Prieš perkant naują čiužinį, jį reiktų išmėginti: atsigulkite, šiek tiek pagulėkite jums įprasta miego poza ir tik tada nuspręskite ar ant nusižiūrėto čiužinio jaučiatės patogiai. Tiesa, jei miegate ne vienas, į naujo čiužinio paieškas turėtumėte leistis kartu su partneriu, kad naujasis pirkinys džiugintų abi puses.

Kada laikas čiužinį keisti?

Čiužiniai dažnais atvejais brangesni už pačias miegamojo lovas, todėl nieko nuostabaus, kad kiekvienas norime kokybiško ir ilgaamžio gaminio. Deja, net ir kokybiškas čiužinys anksčiau ar vėliau susidėvi. Taigi, jei kiekvieną rytą nubundate pavargęs, nepulkite dėl to kaltinti darganoto rudeniško oro, jei rytais skauda nugarą, gali būti, kad dėl to kalta visai ne intensyvi treniruotė sporto salėje, labai didelė tikimybė, kad jūsų čiužinys atitarnavo savo kadenciją ir atėjo laikas jį pakeisti nauju.

Tiesa, jei norite, kad čiužinys ilgiau tarnautų, turėtumėte atminti, kad juo būtina rūpintis. Specialistai nepataria čiužinio guldyti ant vientiso lovos pagrindo, nes jis nekvėpuos, todėl geriau rinktis miegamojo lovas su medinėmis arba geležinėmis grotelėmis. Čiužinio negalima plauti vandeniu, nes jo viduje pradės kauptis drėgmė. Galiausiai čiužinį reguliariai reiktų apversti. Laikantis šių kelių paprastų taisyklių, galėsite gorokai ilgiau džiaugtis patogiu čiužiniu ir kokybišku miegu.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *