Nėra universalaus čiužinio – ieškant savojo, teks gerokai paplušėti

Autorius:

publikuota:

čiužiniai pigiauPirmoji mintis, aplankanti naujakurius, dažniausiai susijusi su miegamojo įrengimu. Be vonios kambario antrame aukšte ar svetainės apsieiti įmanoma, tačiau kokybiškas miegas būtinas kiekvienam iš mūsų. Čiužiniai MIEGIS – vienas svarbiausių pirkinių, kurių įsigijimą turėtume gerai apvarstyti.

Specializuotos parduotuvės, internetiniai pardavėjai ar didesni prekybos centrai – vien čiužinių įsigijimo taškų pasirinkimas didelis, jau nekalbant apie pastarųjų prekinių ženklų bei modelių įvairovę. Čiužiniai pigiau aktualūs daugeliui pirkėjų, tačiau visi turėtų būti suinteresuoti pastarųjų kokybe – čiužinio tinkamumas įtakoja miegą bei savijautą likusios dienos metu. Paveldėtas, gautas dovanų ar nuo kaimynų „nukopijuotas” čiužinys gali padaryti „meškos” paslaugą – vartysimės, negalėsime užmigti, o atsikėlus kankins ne tik nuovargis, bet ir fiziniai kūno skausmai.

Mėgstamą laidą nuolat petraukia reklamos, kurių herojai tarsi užhipnotizuoti pasakoja apie „stebuklingą” čiužinį, neatpažįstamai pakeitusį jų gyvenimą. Netenka ilgai spėlioti, kur tokį įsigyti – net kelis kartus parodomas numeris, kuriuo paskambinus, akimirksniu galima padaryti užsakymą ir gauti norimą prekę. „Nepasimaukite” ant kabliuko: čiužinio pirkimas – ne loterija, tačiau tikslingas darbas. Taip ne tik įsigyjami čiužiniai pigiau, bet  ir randamas tas vienintelis, prisitaikantis prie anatominių kūno saavybių bei individualių miego ypatybių.

Renkantis čiužinį, svarbu keletas faktorių – kietumas, aukštis, čiužinio rūšis, anatominės zonos, užvalkalo medžiaga ir panašiai. Atsakymas į klausimą, koks rekomenduojamas čiužinio aukštis bei kietumas, kuo naudingos anatominės zonos ir panašiai, yra universalus – reikia atsižvelgti į faktą, kokiam konkrečiai žmogui skirti čiužiniai MIEGIS.

  • Apkūnesnis žmogus didesnį komfortą pajus gulėdamas ant kietesnio bei aukštesnio (apie 20-22 cm aukčio) čiužinio, mažesnio svorio asmeniui patogų poilsį garantuoja ir 17-18 aukščio čiužinys.
  • Jei žmogus neturi fizinių sveikatos problemų, šiam siūlomi vidutinio kietumo čiužiniai, tuo tarpu kietesni ar minkštesni tarnauja kaip korekcinė priemonė. Juosmens skausmą gali sumažinti minkštesnis čiužinys, o kaklo ir viršutinės nugaros dalies – kietesnis.
  • Net ir mylimiausias žmogus gali trukdyti…išsimiegoti. Natūralu, jog kiekvieno žmogaus miego ypatybės skiriasi: vienas miega ant šono, o kitas – nugaros, vienas jaučia didesnį komfortą miegodamas ant kietesnio, kitas – minkštesnio pagrindo. Jei ir jūsų partnerio nakties „pomėgiai” kardinaliai skiriasi, nekankinkite vienas kito – rinkitės čiužinius, kurie blokuoja greta gulinčio žmogaus judesius.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *