Vonios plytelės: racionalus sprendimas šiuolaikinių namų interjerui

Autorius:

publikuota:
vonios plytelės

Šiandien sienų ir grindų plytelės, vertinamos kaip itin universalus ir ilgaamžis statybos elementas. Prieš renkantis plyteles, labai svarbu nuspręsti, kokiame kambaryje ketinate jas kloti: vonioje, virtuvėje, miegamajame, rūsyje ar terasoje. Nuo patalpos savybių – oro temperatūros, drėgmės lygio, vykdomos veiklos, priklausys, kokias plyteles rekomenduotina rinktis, o kurių verta atsisakyti.

Vienas iš šių medžiagų turimų privalumų – natūralumas.  Nemaža dalis plytelių gaminamos tik iš natūralių medžiagų – raudono ar balto molio, akmens ar stiklo. Galvojantiems apie savo vonios puošybą plytelėmis, patariama būti atidiems ir atkreipti dėmesį į plytelių technines savybes. Pavyzdžiui, dažnai rekomenduojama, vonios interjerui naudoti balto molio plyteles, kadangi jos yra kur kas patvaresnės bei leidžia kurti įvairias dizaino kompozicijas. Balto molio plytelės ypatingai tinka drėgnose patalpose.

Plytelės labai mėgstamos dar ir dėl savo funkcionalumo ir lengvo pritaikymo prie likusio namų interjero. Šiandien plytelių gamintojai gali pasiūlyti kur kas daugiau rūšių, formų ir nustebinti ornamentų gausa: nuo minimalistinių klasikinių iki visomis spalvomis mirgančių marmurinių.

Tiesa, vonios plytelių kainos kinta priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jos pagamintos, skirtingo dizaino. Apsilankius įvairiuose prekybos centruose, kuriuose prekiaujama statybinėmis medžiagomis, jus gali nustebinti plytelių išpardavimas. Renkantis vonios plyteles senukai, stebina savo kainos ir kokybės santykiu. Prekybos centrą Senukai, galite surasti kone kiekviename mieste. Ieškantiems vonios plyteles klaipeda, jūsų lauks net keletas prekybos taškų, kuriuose galėsite surasti reikiamo tipo plyteles bei jūsų lauks malonus aptarnavimas ir profesionali konsultantų komanda. Vonios plytelės Lenkijoje, garsėja plačių prekių asortimentu ir stebina itin mažomis kainomis. Keliaujantiems ar turintiems reikalų Lenkijoje, siūlome apsilankyti plytelių parduotuvėse.

Nuolatos stokojantiems laiko ir neturintiems kada apsilankyti parduotuvėje, puikus sprendimas – plytelės voniai internetu. Interneto naršyklėje, lengvai raiste jums patinkančias tiek sienų plyteles virtuvei, tiek vonios plyteles iris. Užsisakius, vonios plytelės bus atvežamos tiesiai į jūsų pasirinktą vietą per keletą dienų. Visas pristatymo sąlygas galėsite rasti internetiniame puslapyje, kiekvieno pardavėjo puslapyje esančios sąlygos šiek tiek skiriasi, tad svarbu tinkamai jas išstudijuoti.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *