Vartų pulteliai – kaip išsirinkti?

Autorius:

publikuota:
vartu pulteliai

Mūsų kišenėse, prie raktų, automobiliuose ar kitose svarbiose vietose dažniausiai sau vietą randa ne vienas pultelis. Tai kiemo vartų, garažo vartų, automobilio, kelio užtvarų prie namų ar prie darbo valdymo pulteliai. Visgi vieni svarbiausių ir reikalingiausių yra vartų pulteliai. Jie padeda labai greitai, patogiai ir mechaniškai atidaryti jūsų namo ar kitų patalpų kiemo vartus. Šiandienos technologijos leidžia pasirinkti jums patogiausią pultelį, o jų asortimentu gali pasigirti ne viena internetinė ar fizinė parduotuvė. Kaip pasirinkti geriausią variantą, jei jums reikalingi vartų pulteliai?

Gamintojas

Visų pirma, vartų pultelio reikėtų ieškoti pagal pačių vartų gamintoją. Jį galite prisitaikyti jau montuodami vartus, tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kai žmonės namus įsigyja su jau įmontuota įranga arba pultelius pameta, nori kitokio funkcionalumo. Tuomet reikėtų kreiptis į gamintojus ir pasiteirauti, ar jie prekiauja originaliais vartų pulteliais ir jų sistemomis arba galėtų parekomenduoti patikimus tiekėjus.

Kanalai

Vartų pulteliai gali būti dviejų arba keturių kanalų. Nuo to priklauso ir mygtukų kiekis, ir funkcionalumas. Dažniausiai dviejų kanalų vartų pulteliai gali juos pakelti ir nuleisti, o keturių kanalų įrenginiai gali pasiūlyti universalesnį valdymą – su jais vartus ir pakelsite, ir nuleisite, ir suprogramuosite pultelį taip, kad juo atliktumėte daugiau veiksmų, pavyzdžiui, užrakintumėte vartus ir pan.

Universalūs pulteliai

Yra dar vienas puikus sprendimas tiems, kurie turi daugybę pultelių ir nuolat pasimeta tarp jų gausos arba pultelius sumaišo. Galite kreiptis į specialistus, kurie pardavinėja ir programuoja pultelius, ir paprašyti jų visus turimus pultelius sujungti į vieną. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas, kuris palengvins jūsų kasdienybę – vienu pulteliu galėsite programuoti ir valdyti visus vartelius ir jų sistemas.

Paieška internete

Šiandienos interneto galimybės leidžia vartų pultelius išsirinkti ir užsisakyti nė neišėjus iš namų. Puikus pasirinkimas – el. parduotuvė e-vartai.lt. Įmonė parduoda įvairias vartų konstrukcijas ir klientams siūlo garsiausių gamintojų kelio užtvarus ir automatinę kiemo ar garažo vartų valdymo įrangą, į kurios sistemas įeina ir vartų pulteliai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *