Šviesos jungiklių apžvalga Pinterest’e

Autorius:

publikuota: , ,

jungikliaiNe paslaptis, kad Pinterest tinklas talpina turbūt visų įmanomų vaizdų kolekcijas. Viena iš jų – šviesos jungikliai. Sakysite, kaip taip nutiko, kad šios mažos interjero smulkmenos susilaukia tiek dėmesio? Susilaukia, nes iš smulkmenų juk ir susidėlioja gražus paveikslas. Arba – gražus interjeras. Štai keletas tendencijų, ryškėjančių Pinterest tinkle.

Kuo ypatingi Jung jungikliai?

Nors frazė „Jung“ skamba kaip pavadinimo „jungiklis“ pradžia, iš tiesų, tai vokiečių firmos, gaminančios išmanius sprendimus namams, pavadinimas. Lietuvių kalboje tai tik sutapimas. Tačiau tiems, kas juos pasirinks – gal taps ir lemtingu gerų namų pasirinkimu. Pinterest tinkle taip pat yra įvairių Jung šviesos jungiklių pavyzdžių, tame tarpe – ir spalvotų bei modernaus dizaino. Šie jungikliai gali būti klasikiniai balti, gali būti liečiamieji ir išmanūs, gali būti spalvoti ir ryškūs. Stilingą interjerą kuriantys žmonės tikrai ras sau tinkančius Jung jungiklius.

Jungiklių dizainas – nuo senovinio iki modernaus ar labai originalaus

Atrodo, kad Pinterest tinkle atsiduriantys jungikliai visada pasižymi išskirtiniu dizainu. Pačių paprasčiausių jungiklių niekas nefotografuoja ir tokių nuotraukų į internetą nekelia. Gražus jungiklis – tai tikrų estetų, kuriančių tobulą interjerą, pasirinkimas, prestižo reikalas. Surasti čia galima jų labai skirtingų:

  • Senoviniai vintažiniai, primenantys svirtelę, kurią reikia pakelti arba nuleisti.
  • Originalūs, integruoti į kokią nors plokščią ant sienos pritvirtintą skulptūrą.
  • Puošti baroko stiliaus rėmeliais ir atrodantys tarsi paveikslas.
  • Modernūs kaip „Jung“, demonstruojantys gerą skonį, įsikomponuojantys į šiuolaikišką namų interjerą.
  • Imituojantys metalą, bronzą, kuriantys senovišką stilių.
  • Tinkantys vaikų kambariui – ryškiaspalviai arba puošti vaikiškais piešinėliais.
  • Medžio imitacijos arba iš tiesų mediniai, tinkantys natūraliuose namuose, statytuose iš rąstų.

Kas yra sensoriniai šviesos jungikliai ir kokiems namams jie tinka?

Modernių sprendimų gerbėjams patiks sensoriniai šviesos jungikliai. Tokie, kurių nereikia spausti, kol pasigirsta kaukštelėjimas ar širsti, kad ir vėl užstrigo ir „nepasispaudžia“. Tai liečiamojo ekrano pavidalo jungikliai, reaguojantys į žmogaus šilumą, panašiai kaip mygtukai, kuriuos prie perėjos spaudžia pėstieji, norėdami, kad jiems žaliai šviestų šviesoforas. Tačiau iš tiesų spausti nereikia, kaip ir domofonų, telefonspynių kodų. Sistema reaguoja į žmogaus šilumą, ir to pakanka. Tokiu pačiu principu gali reaguoti ir namuose pakabinami šviesos jungikliai. Priklausomai nuo pasirinkimo, jie gali reguliuoti apšviestumą nuo šviesiausio iki tamsiausio. Čia pat skydelyje gali būti įmontuota ir daugiau išmanių pasirinkimų.

Išmanūs jungikliai ir išmanūs namai – technologijų gerbėjų svajonė

Išmanių namų idėja dabar užvaldžiusi ne vieną technologijų gerbėją, norintį visus prietaisus ir elektroniką pagaliau apjungti į vienį. Jeigu turite išmanius namus, tai jūsų išmanūs šviesos jungikliai neapsiribos šauniu valdymo skydeliu ant sienos prie durų. Aišku, reikės ir ten tokį fiziškai, paprastai pasiekiamą sumontuoti. Juk augantys vaikai norės patys išjungti ir įjungti šviesą, o ir apsilankęs svečiai norėtų turėti tą galią valdyti apšvietimą kambario, kuriame miegos. Tačiau išmanių namų ir išmanių šviesos sistemų esmė bus tokia, kad šiuos patobulinimus lengvai galėsite sujungti ir prijungti į nuotolinį valdymą. Tai bus galima valdyti specialiu pulteliu, išmaniuoju telefonu, o gal per centrinį sistemų valdymo skydelį. Kuo tai bus patogu? Išmanios sistemos, o ypač apšvietimo valdymo sistema, padeda taupyti elektros energiją, nes niekada nepaliekate be reikalo degti šviesos. Taip pat taupo laiką ir suteikia pasitenkinimą dėl savo gyvenimo gerovės, kur tiek daug modernizuotų sprendimų.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *