Sveikatai atsistatyti padėjo paskolos

Autorius:

publikuota:

 ilgalaikes paskolosIeva gali papasakoti jums neeilinę istoriją apie tai, kaip jos gyvybė buvo pakibusi ant plauko. Moteriai atrodė, kad ji prarado viską, išsigelbėti padėjo tik kelių visai svetimų žmonių gerumas ir ilgalaikes paskolos internetu, su kuriomis ji pajėgė susimokėti už medicinines paslaugas.

Išvyko ieškoti laimės

Dabar Ieva jau gali lengviau atsikvėpti – ši istorija, panašu, baigėsi, prasidėjo kita, šviesesnių laikų. Neseniai Ievai buvo išmokėta tikrai didelė suma, kurią ji gavo iš draudimo. Todėl ilgalaikes paskolos internetu be uzstato ji jau grąžino pinigus. Tai buvo nemaža suma, bet net ir ją grąžinus, Ieva vis dar turi pilną banko sąskaitą. Tačiau tai nėra ta laimė, apie kurią ji svajojo. Ji prieš metus net neįtarė, kad jai bus gyvybiškai svarbios ilgalaikes paskolos internete, kad ji tiek daug pamatys dalykų, ne tik gerų, bet ir labai blogų, kad atsiguls į ligonio patalus, kad taip daug visokių skaudžių netekčių ji patirs. Prieš du metus Ieva išvyko į Vokietiją. Vieną iš tų šalių, kuri lietuviai iškeliauja ieškoti laimės. Tačiau nieko nepadarysi, toks jau gyvenimas, visiems kartais tenka priimti sunkius sprendimus. Moteris nenorėjo, kad jos paprastiems gyvenimo poreikiams patenkinti būtų būtina greitos ilgalaikes paskolos internetu. Kaip pati pasakoja, nors pragyventi ir galėjo, bet apie svajones jau nedrįsdavo galvoti. O ji juk norėti ir pasidaryti namuose, ir pakeliauti, ir mašiną nusipirkti. Buvo viena, be šeimos, jeigu būtų tekę ja rūpintis, tada būtų dar buvę sunkiau. Taigi, nutarė išbandyti laimę.

Pateko į avariją

Vokietijoje ją ištiko baisi nelaimė ir Ieva pateko į avariją, dėl kurios nebuvo pati kalta. Kaip tik tuo metu ji buvo išėjusi iš visų darbų tiek Lietuvoje, tiek ten, kur laikinai buvo įsidarbinusi Vokietijoje. Tai turėjo būti trumpa pertraukėlė, kol bus sutvarkyti dokumentai įsidarbinant kitur. Ši baisi avarija nusinešė gyvybę nepažįstamo ir dėl avarijos kalto žmogaus. O jai paliko tiek daug nuostolių, kurių niekas negalėjo sumokėti. Taigi, ilgalaikes paskolos internetu tapo jos pragyvenimo šaltiniu.

Išlaidos buvo milžiniškos

Visa tiesa dar nepasakyta. Būtina paminėti, kad tą trumpą laiką, tas kelias dienas Ieva neturėjo ir socialinio draudimo. Likimas taip lėmė, kad kaip tik tą dieną kelyje nutiko nelaimė ir jai prireikė medicininių paslaugų. Aišku, suluošinta ji jau ir nebegalėjo įsidarbinti ir tuos pinigus atsiimti, gauti draudimą vėl. Tačiau, ką padarysi. Reikėjo gelbėti save, savo sveikatą, reikėjo kažką daryti. Taigi, ilgalaikes paskolos internetu be uzstato jai atrodė kaip turbūt vienintelė išeitis, link kurios galima eiti, norint kažkokio gero rezultato. Ieva taip ir padarė, nors išlaidos tikrai buvo milžiniškos.  Reikėjo pagulėti ligoninėje, gydyti įvairius lūžius. O kiek kainavo ir vaistai. Ilgalaikes paskolos internete tiesiog nebuvo galima išvengti. Ieva labai džiaugėsi, kad išvis toks dalykas yra.

Varge gyvenančiai moteriai teko imti tokias ilgalaikes paskolas internetu, kokios buvo vadinamos maksimaliomis. Vokietijoje medicinos paslaugos tikrai labai brangios, o iki grįžtant į Lietuvą dar reikėjo nemažai palaukti. Taigi, visas šis gyvenimas jai atrodė baisus. Tačiau vėliau atsirado advokatas, kuris sutiko priimti jos bylą, išnagrinėti ir suteikti jai tokią pagalbą, kokią tik gali. Taigi, kurį laiką užtruko teisminis procesas, o vėliau moteriai buvo priteista iš nusikaltėlio draudimo tikrai didelės kompensacijos. Jos ir padėjo moteriai vėl atsistoti ant kojų.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *